Kezdőoldal » Otthon » Egyéb kérdések » Mosó- és szárítógép? Melyiket...

Mosó- és szárítógép? Melyiket érdemes megvenni?

Figyelt kérdés
Samsungot néztem, de egy ismerős azt ajánlotta, hogy azzal sok a probléma. Most néztem egy Elektroluxot (EWW1697). Esetleg még AEG vagy Bosch, LG. Melyiket érdemes megvenni? Akinek van legyen szíves írjon, hogy melyik márka, bevált-e, mióta van meg, van-e valami probléma vele. Köszi!
2016. okt. 11. 16:41
 1/4 anonim ***** válasza:

Az enyém Miele. A mosógép és a szárítógép is (fejből nem tudom, hogy pontosan milyen típus). Legalább 5 éve van meg mindkettő, rengeteget mosok, szárítok. Soha, semmi baj nem volt egyikkel sem.

Előtte 5 év alatt egy Whirlpool és egy Hauser mosógépet nyűttem el. Ekkor lett elegem és szereztem be a Miele mosógépet. A szárítót nem sokkal a mosógép után vettem.

Nagyon meg vagyok mindkettővel elégedve.

2016. okt. 11. 17:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Nekünk Electrolux EWW167580 van, amit néztél, annak az "elődje".

4,5 éve van meg, mondhatni minden nap megy (6 főre mosunk, ráadásul sok a munkásruha)

Semmi probléma nincs vele, nagyon szépen mos, jól szárít.

Szárításkor annyi "gond" van vele, hogy 9 kilót mos és 7-et szárít, így vagy nem szárítok mindent (általában ez van, mert télen is van hol szárítanom), vagy 2 részletben szárítunk, vagy csak 7 kg-nyi ruhát mosunk.

A gőzölős funkcióját ritkábban használjuk (nincs rá annyira szükség)

2016. okt. 11. 17:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Második kommentelő: És nem nagyon gyűröttek a ruhák szárítás után? Teljesen szekrényszárazra megszáradnak? Mennyi vasalást igényelnek utána?
2016. okt. 12. 20:06
 4/4 anonim ***** válasza:

Nem gyűröttek.

Attól függ a szárazsága, hogy melyik módot választod:

vasalószáraz: picit nedves; ha rögtön vasalni akarod, akkor ez nagyon jó-

szekrényszáraz: hajtogathatod és teheted el

extraszáraz: ezt nem használom, elég a szekrényszáraz nekünk.

Sok holmit nem is kell vasalni szárítás után.

Sokkal puhábbak a szárítógép után a holmik; különösen a törölközők.

2016. okt. 12. 21:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!