Kezdőoldal » Otthon » Egyéb kérdések » Most kerültem 9. dik osztályba...

Most kerültem 9. dik osztályba és kollégistának kelett hogy legyek, nem tetszik utálom de a szüleim nem engedik a bajárást pedig meg lehetne oladni, mit tegyek?

Figyelt kérdés
Utálom a kolit

2016. okt. 16. 11:06
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
Sok mindent nem tudsz tenni. Milyen távolságról van szó?
2016. okt. 16. 11:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:

Én is az voltam 9.-be, én mondtam anyáéknak ha jól tanulok kiköltözök.. sikerült és megengedték.. mi nem tetszik a koleszba?

és mivel tudnál bejárni busz/vonat?

át kell szállni?

2016. okt. 16. 12:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:

Én se szerettem 9. be mert akkor szinte egyedüliként voltam új a kollégiumba, mivel én 9. et ott helyben kezdtem, de akkor a házunkat megvették, így elköltöztünk távolabbi helyre a nagyszülői házunkba mert a szüleimnek onnan közelebb van a munkahelyük, és a nagypapám se akarták hogy egyedül legyen abba a nagy házban. Akkor onnan nekem másfél órát kellett volna buszozzak de így is vagy első busszal indultam el és beértem volna 7 óra előtt kicsivel, vagy későbbivel de akkor utolsó pillanatba estem be mindig. A szüleim mondták hogy legyek kollégista, mert azért másik suliba nem íratnak mert szakma kell, érettségi kell, jó iskola és úgy is tanulni járok, barátaim ott vannak helyben és az nekem szerintük jó. Első 3 hetet utáltam, mivel akkor egyedül mentem oda újként de egy barátom sem volt ott, megvolt adva hogy külön tanulószobára kellett mennem tanulni, szinte be volt táblázva minden meg ugye hárman voltunk egy szobában két végzős lánnyal akik elég idióták voltak. Amikor ők mentek érettségizni és már nem jártak be a koliba akkor egyedül voltam, a szobámba amit már szerettem, de a kollégiumi igazgató mondta hogy költözzek be egy másik lányhoz akit a legjobban nem kedveltem, mert eléggé egy sátánista stílusa volt és iszonyat ijesztő volt a lány. Féltem tőle, de így hogy megismertem nagyon jóba lettünk. Amikor jött az új tanév kifejezetten kértük hogy egy szobában lehessünk mert összeszoktunk. Akkor fél év után indítottak egy új járatot iskola időben a lakhelyemtől és mondták anyámék hogy szerintük nekem az a buszjárat pont jó így ha akarom kivesznek a koliból. Akkor már nem akartam otthagyni a kollégiumot, és végig nyomtam ott a sulit. Megszerettem, pedig eleinte nagyon nem éreztem ott jól magam.


Nyugodj meg, te is megfogod szeretni. emberek közt vagy, kifog alakulni egy jó társasági, baráti légkör, elhülyéskedtek, tanultok, hidd el életed nagy élményeit fogod ott átélni, és én rengeteg tapasztalatot szereztem ott ami által ezerszer könnyebben megy az ismerkedés emberek közt.

2016. okt. 16. 12:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 A kérdező kommentje:

1óra 20perc a busz,

Ami nem tetszik, benne az az hogy nagyon hozzá nőttem a szüleimhez és amíg vannak addig melettuk akarok lenni amikor csak tudok

2016. okt. 16. 16:32
 5/14 A kérdező kommentje:
És nem értem miért akarják annyira amikor látják hogy nem tetszik
2016. okt. 16. 16:34
 6/14 anonim ***** válasza:

3-as nekem sajnos nem volt ilyen szerencsém, egy évig szívattak a végzősök és nem tehettem semmit, tanulni, aludni se bírtam rendesen..

most pedig bejárok :D

2016. okt. 16. 19:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 A kérdező kommentje:
6os neked mennyi idő a bejárás? És hogy bírod?
2016. okt. 16. 23:06
 8/14 anonim ***** válasza:

Te most komolyen inkabb buszoznal napi ket es fel orat, csakhogy ne kelljen leszakadni anyuci szoknyajarol?

Talan epp azert lettel kolis hogy tanulj egy kis onallosagot, kulonben 30 evesen is hozzajuk leszel nove.

2016. okt. 17. 06:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 A kérdező kommentje:
Én nem értek egyet azzal hogy önállóság miatt is jó a koli, amig a szuleid el tartanak addig nem kell ilyennel foglalkozni
2016. okt. 17. 06:35
 10/14 anonim ***** válasza:
Az hogy gyerekkent eltartanak meg rendben, de majd felnottkent is a nyakukon akarsz lenni mert te hozzajuk nottel?
2016. okt. 17. 08:13
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!