Kezdőoldal » Otthon » Egyéb kérdések » Milyen volt a legdurvább...

Milyen volt a legdurvább ház/lakás ahol jártatok?

Figyelt kérdés
Pl én voltam egy lelakott családi házban, amúgy drága, elit környéken. Le volt húzva minden roló mintha vámpírok lettek volna ("a férj éjszaka dolgozik"), és az egész ház tömve volt cuccal, pl könyvek, magazinok embermagas tornyokban a padlón, stb.

2016. okt. 26. 14:02
 1/4 anonim ***** válasza:
74%
A munkám miatt több lakásban jártam, mint egy átlagos ember.MEGDÖBBENTŐ lakásokban jártam,hihetetlen koszt és putrikat láttam. Közben pedig ezek az emberek az utcán nem, vagy alig különböznek attól, amit az ember átlagosnak vagy normálisnak gondol. Úgyhogy nekem erős fenntartásaim vannak mindenkivel szemben,teljesen mindegy, hogy tanár,paraszt,orvos vagy cigány. Az is majdnem mindegy, hogy szegény-e vagy gazdag,annyi a differencia, hogy az egyik lakásban csirkecsont meg szalonna penészedik az asztal alatt, a másikban meg ananász meg gépsonka.
2016. okt. 26. 14:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Köszi :). Nem feltétlenül csak koszra gondolok, igazából bármilyen extremitás jöhet (pozitív is).
2016. okt. 26. 15:00
 3/4 anonim ***** válasza:
55%
Én konkrétan név szerint szintén munkaügyben Budapest, Kőbánya Hős utcában jártam, a putrikban, nem ajánlom senkinek! Nem is írok inkább semmit mert már az emlékektől felfordul a gyomrom, nem civilizált embernek való.
2016. okt. 26. 20:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
74%

A munkám miatt én is sok helyen megfordultam. Két nagyon durva esetre emlékszem: kis faluban elhagyott, félig összedőlt ház, benne egy cigány család, szülők és 3 gyerek. Egy szoba volt használható, földes padló, egy vaskályha és egy ágy volt benne, valamint egy kisebb kupac holmi. Még néhány csirke, semmi más. Budinak a ház végében egy gödör, körülötte egy kidobott csipkefüggöny.

A másik V. kerület, elit környék. Olyan koszos lakás, hogy semmihez nem mertem hozzáérni. Fejmagasság felett tömören beszőtték a pókok az összes helyiséget. Mint valami horrorfilmben... Nem voltak idősek a lakók, egy házaspár, mindkettő az ágyban feküdt. Azt mondták, súlyos betegek. Nem úgy néztek ki...

2016. okt. 27. 01:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!