Kezdőoldal » Otthon » Egyéb kérdések » Aki varosban lakik lakasban...

Aki varosban lakik lakasban es nincs erkelye hogy oldja meg a szaritast? Es a dohanyzast? (Ha van aki dohanyzik)

Figyelt kérdés
2016. okt. 26. 22:29
 1/7 anonim válasza:
48%

A szárítást a szobában oldom meg.

A másik nem téma, nem veszek pénzért tüdőrákot. De az épületben lakó bűzrudasok lent az épült előtt szokták ébresztgetni a tüdőrákot (dohányozni).

2016. okt. 26. 22:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim válasza:
70%

Ablakban napi kétszer-háromszor attól hátha nem kapnak frászt a szomszédok. Nem kell a balhé. Mellesleg az erkélyről is ugyanúgy átszáll(na) a füst.

Jobb lemenni, de akkor is a háztól távolabb, mert szólnak ám néhol azért is. Egyébként szerintem nem attól lesz valaki rákos, hogy dohányzik, de ez egy más téma.

2016. okt. 26. 22:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
80%

Én házban lakom, de nekem sincs rengeteg helyem, valahol el kell férniük a száradó ruháknak... A kád fölött is van egy kihúzható szárító, s az egyik sarokban áll egy speckó szárító, amiről a vállfás ruhák lógnak. Ez nyáron kint van, az apró ruhadarabok viszont mindig a kád fölött száradnak. Ha kellene, vehetnék oda egy sokkal nagyobbat is, s a kád mellé is beállíthatnám a vállfás cuccot, bár elég pici a fürdőszoba.


A párom anyja lakásban lakik, nincs erkély. A teregetés elég necces, a kád fölött is lógnak ruhák s az előszobában is, elég komolyan akadályozva a mozgást, ha kinyitjuk a bejárati ajtót, nekik ütközünk. De ott gyorsan megszáradnak a ruhák, az én házamban ez napokig tart, képtelenség száraz levegőt összehozni, pedig van komoly párátlanítónk.


Én nem dohányzom s az én telkemen senkinek sem szabad, a párom anyja pedig mindig a szobában, konyhában dohányzik. Ha van vele valaki, aki extrém utálja a füstöt, próbál tekintettel lenni rá s nyitott ablaknál, zárt ajtóval dohányozni, de ez nem segít valami sokat, a füst terjed...

2016. okt. 26. 23:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
82%

A szobában szárítok. Régi ház, elég száraz a levegője, jót is tesz egy kis párásítás. Másnapra száraz minden. Az erkélyen nem szárítok, csak ritkán, eléggé szeles helyen lakom, nem szeretném a ruháimat az utcáról szedegetni...

Nem dohányzok, a vendégeknek az erkélyen szabad.

2016. okt. 27. 00:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
100%
Szobában oldom meg a szárítást. Dohányozni lejárunk a ház elé úgy, hogy senkit ne zavarjunk vele. Ha lenne erkély ott teregetnék, de dohányozni ugyanúgy lejárnék, mert laknak felettem és nem szeretném összefüstölni őket :)
2016. okt. 27. 07:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
83%
A szobában szárítunk, nem dohányzunk, a házbeliek a ház elé mennek, akiknek nincs erkélyük.
2016. okt. 27. 07:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
100%
szárítógépem van és az utcára járok dohányozni
2016. okt. 27. 08:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!