Kezdőoldal » Otthon » Egyéb kérdések » Immergas victrix tt 24 kazánra...

Immergas victrix tt 24 kazánra hogyan tudok csatlakozni telefonnal?

Figyelt kérdés
Letöltöttem a dominus alkalmazást, de nem találja. Én azt hittem alapból wifi-s a kazán, de ezekszerint csatlakoztatni kell valamilyen modult. Hol lehet kapni ilyet hozzá?

2016. nov. 6. 01:54
 1/3 anonim ***** válasza:
A kazán doksijában nincs szó róla?
2016. nov. 6. 12:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:

DOMINUS - EGY APPLIKÁCIÓ A KAZÁNOK ONLINE VEZÉRLÉSÉHEZ


A VICTRIX TT az Immergas első olyan kazánsorozata, amely interneten is távvezérelhető az új DOMINUS applikációval. Az egyszerű alkalmazás segítségével a kazánt vezérelhetjük vagy lekérdezhetjük adatait okostelefonon, tableten vagy számítógépen keresztül. Csupán egy opcionális WiFi csatlakozó egységet kell a panelre telepíteni és ezután bárhonnan képes lesz kommunikálni a kazán vezérlésével. (Az applikáció 2015-től érhető el Android és iOS rendszerekhez.)


Csak ennyi...

2016. nov. 6. 17:44
 3/3 anonim válasza:
Amit keresel Magyarországon még nem lehet kapni. Ha van esetleg Olasz ismerős akkor esetleg van remény. Talán egy fél év, evileg 2016 oktoberére ígérték. Így keres rá a modulra. "Immergas Kit scheda interfaccia Dominus 3.026273"
2017. jan. 23. 14:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!