Kezdőoldal » Otthon » Egyéb kérdések » Váltócipőt szeretnék vinni...

Váltócipőt szeretnék vinni vendégségbe, azt ilyenkor mennyire kell megtisztítani?

Figyelt kérdés
Olyan helyre megyünk vendégségbe, ahol sajnos levetetik a cipőt, viszont én bizonyos okok miatt nem szeretnék cipő nélkül vagy ottani papucsban lenni. Vinnék egy balerínát, de sajnos nincs olyanom, amit még ne hordtam volna utcán, szóval gondolom meg kell tisztítanom valamennyire... elég, ha letörlöm egy ronggyal vagy kell még valami? Meg kell ilyenkor mutatnom a váltás cipő talpát a vendéglátónak, hogy lássa, hogy tiszta?
2016. nov. 6. 17:12
 1/4 anonim ***** válasza:

Mosd le alaposan. Főleg a talpát. Ne legyen koszos, sáros.


Egyébként a kinti cipőkkel bentre az a baj, hogy így is úgy is nyomot hagynak a parkettán, míg a papucs vagy a zokni nem. Tehát valószínű, hogy a vendéglátód nem fog neki örülni.


Miért nem viszel egy saját papucsot inkább?

2016. nov. 6. 17:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Ezt hogy érted, hogy úgyis nyomot hagy a parkettán? Ha letörlöm a talpát, hogy hagy nyomot? Amúgy nálunk nincs ilyen bohóckodás a cipővel, és ha belép valaki cipővel (nem sárossal!), nem látszik a parkettán egyáltalán.
2016. nov. 6. 23:07
 3/4 anonim ***** válasza:
Miért nem viszel zoknit ? 1 pár zoknid csak van, nem ?
2016. nov. 8. 19:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

De meglátszik a parkettán, csak vakok vagytok. Minden keménytalpú cipő nyomot hagy, akkor is ha nem igazán koszos.


Személy szerint én is utálom ha cipővel mászkálnak a házban, és igencsak húznám a számat, ha a vendégem nem lenne hajlandó levenni a sajátját. Alapvető, hogy ha megyek valahova megkérdezem, hogy levegyem-e.

2016. nov. 8. 19:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!