Kezdőoldal » Otthon » Egyéb kérdések » Hogyan lehet kideríteni, hogy...

Hogyan lehet kideríteni, hogy ki zaklat telefonon?

Figyelt kérdés
A vezetékes telefonomra immár két hete, naponta kétszer - -háromszor hivás érkezik. Amikor felfeszem a kagytót, beleszólok, majd négy öt másodperc után megszakad, anélkül, hogy aki hívott, beleszólna.
2010. ápr. 28. 13:00
 1/7 anonim ***** válasza:
Nyugodtan tehetsz ezek alapján feljelentést, a telefonszolgáltató ki fogja adni a hívó adatait a rendőrségnek.
2010. ápr. 28. 13:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Kérj hívószámkijelzést. A mai telefonok többsége már ki tudja jelezni a hívót, ha a központban engedélyezve van ez a szolgáltatás, de van valami minimális havidíja is.
2010. ápr. 28. 18:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim válasza:
Nem kell feljelenteni ahhoz,hogy a szolgáltató kiadja a hívó fél számát,ha az rejtve is van.Csak a neveden legyen a telefon,és a tulajnak megadják!
2010. ápr. 29. 01:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
01:44 Azt mondja a szolgáltatóm (Invitel),hogy azt nem rögzitik, aki engem hiv, csak az én hivásaimat.De ha a rendőrség kéri, csak akkor fodják figyelni.E tekintetben az én kérésem tyukfi.g.
2010. ápr. 29. 06:55
 5/7 anonim válasza:
Akkor vagy nem egységesen járnak el a szolgáltatók,vagy változott a jogszabály.Nekem volt egy ilyen esetem 6 éve,és a(Vodafone) megmondta a hívó számot pedig le volt tiltva a hívószámkijelzése.Ez mobil volt,az is lehet a különbség.
2010. ápr. 29. 15:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim válasza:
Akkor jelentsd föl zaklatásért!
2010. ápr. 29. 15:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:

15:58 Ez megtörtént.Kénytelen voltam, mert már nem ismer határokat.Csak nehogy a végén én üssem meg a bokám, mert egyes jól értesültek azt mondják, ha én nem viselkedtem "vele" eléggé kulturáltan, és erről hangfelvételt csinált, akkor gáz is lehet.Engem pedig néha elöntött a sárga folyó és szidtam még a jó ku..a világra hozóját is.

Az észrevételeiteket, tapasztalataitokat várom.

A végeredményről majd itt olvashatsz.

2010. ápr. 29. 23:37

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!