Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Hogyan tudnám kideríteni,...

Hogyan tudnám kideríteni, hogy ki zaklat telefonon rejtett számmal? Van egyáltalán ennek valami módja?

Figyelt kérdés
Már pár napja valaki rejtett számmal hívogat mobiltelefonon,és azzal szórakozik,hogy felveszem és nem teszi le..Képes akármeddig tartani a vonalat..Párszor felvettem,aztán elutasítottam a hívásokat,vagy épp felvetettem apukámmal (hátha a férfi hangtól megijed)...de semmi,ugyanúgy hívogat.Mivel már kezd az agyamra menni,ezért érdekelne,hogy letudnám-e nyomozni valahogyan ezt a bizonyos számot.A szolgáltatóm tud részletes híváslistát adni nekem a bejövő hívásokról?Vagy ha van ismerősöm a szolgáltatónál,akkor ő is utána tud ennek nézni?
2009. nov. 16. 12:25
 1/7 anonim ***** válasza:
59%

háát, ha nem is lehet megtudni, de szeretnél jól kib@szni ezekkel a hívogatós -ökkel:


1.) irányítsd át a bejövő hívásaid egy 06-90-es számra

2.) irányítsd át a bejövő hívásaid egy mobilszolgáltató ügyfélszolgálatára, olyanra, ahol fel is veszik azonnal a telefont, nem pedig Robot Mariskával kell "beszélned". Hidd el, a harmadik ilyennél utánanéznek, ki telefonál #31*-el (vagy magasról lesz@rják)

2009. nov. 16. 12:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

Át lehet irányítani a csak rejtett számokat? És mi van, ha fontos ügyben keresi valaki? Nem jó ötlet.

Kérdező, egyszerűen ne tedd le, az ő számlája fogy akkor is, ha nem beszélsz. Ha ilyen sok pénze van, akkor tartsa csak.

2009. nov. 16. 12:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%
Jaja! igaza van az előttem szólónak, csak hagyd úgy, tedd le az asztalra, és csináld ugyanúgy a dolgodat! :) Nem te fogod megszívni.!!!!:)
2009. nov. 16. 12:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Engem is zaklattak. A végén már elég durván nyomták. Ha van ismerősöd megtudja nézni csak szerintem macerás és rizikós. Meg tudlak érteni nekem bírósági ügy lett belőle.
2009. nov. 16. 13:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
12:46-os vagyok, neked még jobb dolgos is van, engem régebben hívogattak, és fura hangokat adtak ki, meg nyögtek a telóba:S most gondolhatod...
2009. nov. 16. 13:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Ha csak emelt díjasan hívható lenne a telefonod, akkor még jól is járnál, mert a te mobilodra menne át a pénz.:D
2009. nov. 16. 15:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim válasza:
Mondok jobbat: van erre külön szolgáltatás, hogy kideríthesd a rejtett számokat is... seboo vagy mi a neve
2011. nov. 24. 12:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!