Kezdőoldal » Otthon » Egyéb kérdések » Megéri LED-es égőt venni?...

Lili43 kérdése:

Megéri LED-es égőt venni? Tapasztalatokat szeretnék olyanoktól, akik ebay-ről vásároltak már LED égőket. Mennyire biztonságos, tartós?

Figyelt kérdés

Linkek:

[link]


[link]



2016. nov. 8. 12:09
 1/7 anonim ***** válasza:
Neked nem érdemes. Ne menj bele.
2016. nov. 8. 13:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Nagyon bántja a szemet a fénye. Én nem vennék.
2016. nov. 8. 13:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%

Én a keletinél szoktam ledes égőket venni a LED diszkontba. Nem bántja a szemet, meg se tudod különböztetni a fényét a hagyományostól. Nem hideg fényű, nem vibrál.

Nem tudom mennyire tartós, kb egy éve használom, de 3 év gari van rájuk.

2016. nov. 8. 13:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Kb. ennyiért itthon is kapsz. A hideg fehérnek nagyon zavaró a fénye, a hagyományos égőkre a meleg fehér hasonlít.
2016. nov. 8. 16:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
2700K st vegyèl, az a normál izzó szìne. A többi zavaró lehet. Főleg szöveges szìnmehatározás nem èr semmit. De itthon vegyèl az cèlravezetőbb
2016. nov. 8. 16:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
100%

Amiket linkeltél, azt nem szabad megvenni.

A legolcsóbbaknak vibráló kékes fénye van, szem- és fejfájást kapsz tőle.

Amit Kínából rendeltem az emiatt használhatatlan volt, ment a kukába. És biztonságosnak sem mondanám. Ahogy eddig minden 220V-os cucc életveszélyes volt (áramütésveszély) amit onnan rendeltem, leszoktam róla. Ebayen is többnyire ezeket a szutykokat árulják.


Ha rendeset veszel, akkor megéri, tartós és biztonságos, jó fénye van, baromi keveset fogyaszt.

Arra figyelj, hogy ezek sosem világítanak úgy körbe, mint egy hagyományos izzó, nem minden lámpában adnak jó fényt emiatt.

Meleg fehér fényűt keress, vibrálásmenteset.

Az IKEA-ban vettem, azok pl jók, és ott meg is tudod nézni üzem közben.

A fényerő értékre nagyon figyelj. 60W-os izzót egy minimum 600 lumen fényerejű LED-del válthatsz ki.

Minél nagyobb a fényerő, annál jobb, viszont félhomályban befordulsz és fejfájást kapsz :)

Itt egy magyar webshop, amit tőlük rendeltem az nagyon jó, de ha nem rendelsz sok cuccot, van szállítási költség.

[link]

2016. nov. 8. 18:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim válasza:
Rendeltem/nyertem már ebay-on 2öt,semmi bajom nincs velük
2016. nov. 9. 12:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!