Kezdőoldal » Otthon » Egyéb kérdések » Hogy érdemes Budapestre...

Hogy érdemes Budapestre költözni és munkát vállalni? Lent

Figyelt kérdés

Szeretnék felköltözni a fővárosba, de látatlanba nem engedhetem meg magamnak és nem is akarok. Úgy tervezem, hogy előbb találok munkát utána nézek albérletet, hogy ha felköltözöm már meglegyen a biztos munkahely ahol kezdhetek. Nem tudom mennyire sikerült megfogalmaznom de remélem értitek mit akarok kihozni ebből.

Pl ha elmegyek egy interjúra vagy motivációs levélben említhetem azt hogy jelenleg még vidéken élek de sikeres felvétel esetén szeretnék Budapestre költözni stb? Ezt hogy szokták?


2016. nov. 23. 14:35
 1/4 anonim ***** válasza:
Legyen annyi tőkéd,hogy tudd fizetni az albérletet amíg találsz munkát.(Egyik sem lesz egyszerű)
2016. nov. 23. 21:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Akár meg is említheted, de nem muszáj.

Nyilván ha budapesti állásra jelentkezel akkor gondolják, hogy Budapesten laksz vagy fogsz lakni. A lakcímet nem muszáj beírni az önéletrajzba.

Szóval szépen feljársz Budapestre interjúkra, és ha találsz valamit akkor azt mondod hogy mondjuk két hét múlva tudsz kezdeni, addig meg keresel albérletet.

2016. nov. 24. 13:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Agglomerációban olcsóbbat találhatsz.
2016. nov. 26. 22:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Az mit jelent? Bp környéki települések? És onnan milyen a bejárás?
2016. nov. 27. 09:04

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!