Kezdőoldal » Otthon » Ingatlan vásárlás, eladás » Budapestre (munkahelyek...

Budapestre (munkahelyek kivételével) miért lenne érdemes költözni?

Figyelt kérdés
Sok ember vagy Budapestre vagy külföldre akar menni ,de külföldre többen ,de akik Pestre akarnak menni munkahelyeket ne számítjuk bele mi a nagy szám Budapestben ? Én 30 km-re lakok Pesttől ott dolgozok Budapesten ,de nem értem miért van ez? Valaki felvilágosíthatna köszönöm :)

2016. jan. 3. 20:00
 1/2 anonim ***** válasza:
Ezt csak ők tudhatják :D Biztos szeretik a tömeget.
2016. jan. 3. 20:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
100%

Én itt élek, itt is születtem.

Szeretem, hogy ha színházba akarok menni, akkor 30+ színház repertoárjából választhatok, hogy itt van opera két helyen is, hogy rengeteg a jó és sok a kimagasló kulináris élményt adó étterem/kávézó/kifőzde/egyéb, hogy szinte bármihez könnyen hozzáférek, legen az termék vagy szolgáltatás, hogy ha akarok elmehetek kirándulni hegyre, erdőbe, és még mindig Budapesten vagyok, hogy van állatkert, lehet télen korizni egy csomó helyen, de akár nyáron is a jégcsarnokban, bármilyen sportot tudok űzni, hogy van rengeteg uszoda, gyógyfürdő.


Biztos kihagytam sok dolgot, de ezeket egy helyen ebben az országban csak itt találod meg.

2016. jan. 3. 20:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!