Kezdőoldal » Otthon » Egyéb kérdések » Az általános tisztítószerekről...

Az általános tisztítószerekről mik a tapasztalatok?

Figyelt kérdés
Kezdő háziasszony vagyok, és csak domestost használok minden takarítására, de számomra büdös az illata. Láttam ezeket az általános tisztítószereket (mr proper, ajax) de nem tudom mennyire jók vagy hatékonyak. Szeretnék illatos és tiszta lakást, úgyhogy mindenféle tapasztalatot, tanácsot, ötletet szívesen fogadok :)

2016. dec. 6. 17:54
 1/7 anonim ***** válasza:
Denk mit(DM márka) fürdőszoba tisztítót használtam a csapokra,kádra,mosdókagylóra,ragyogó lett minden,jó illatú.WC-be fekete Harpic.Cif-et szoktam a fém mosogatótálcára.A konyhára,tűzhelyre a Tesco sajátmárkás zsíroldóját használtam.Felmosni narancsos ALEX felmosófolyadékkal.Azért a múlt idő,mert már külföldön élek,itt más a neve néhány terméknek,ami számomra bevált.
2016. dec. 6. 18:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Nagyon szépen köszönöm a gyors választ! :)
2016. dec. 6. 18:30
 3/7 anonim ***** válasza:
Ha rendszeresen és alaposan használod, bármelyik jó. A domestos sem ipari fertőtlenítő, csak kicsit erősebb, mint a többi. :)
2016. dec. 6. 19:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Én Ajaxot használok, nagyon szeretem. Illatos nagyon, mindenre jó, szépen tisztít. Kizárólag a wc-t fertőtlenítem, semmi mást.
2016. dec. 6. 21:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

Üdv!


Mi általánosból az aldi/lidl termékeket használjuk. Főleg nedves portörlésre vagyy gyors felmosásnál. Ha erősebb kell,akkor marad a sima hypo esetleg utána átörlés az illatos cuccal. Zsíroldóból volt már tesco-s,lidl-s,kb ugyanazt tudták. Első válaszolóhoz csatlakozom, hogy a DM cuccok is nagyon jók, legyen az bármilyen célú felhasználás. Legjobb persze a termékpróba, mert lehet olyan elem otthon, amire nem használható egyik v másik márkás szer, ezért érdemes nem látszó felületen kipróbálni. Jah és a párelszívóról az olajgőzt legjobban a Brigéciol oldja. ;)

2016. dec. 8. 12:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
köszönöm a válaszokat! :)
2016. dec. 8. 18:40
 7/7 anonim ***** válasza:

Vízkőoldóból én a Mindennap-vízkőoldót használom (talán coopban lehet kapni már elfelejtettem) 200 forint. A kádból kb 10 perc alatt eltüntette a nagy sárga foltot.

Most vettem egy drágábbat valami kélet de nagyon büdös is és nem is olyan hatékony.

Úgyhogy nem minden esetben a drágább a jobb.

De a domestos nálam a favorit ha másrol van szó.

Ajaxxal jó felmosni. Jó illata van.

2017. jan. 18. 18:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!