Kezdőoldal » Otthon » Egyéb kérdések » Mi értelme van ennek a távfűté...

Mi értelme van ennek a távfűtésnek? Az összes radiátor le van csavarva, de még így is szauna az egész lakás.

Figyelt kérdés
Mi értelme van ennyit pazarolni? Az utca van fűtve, a lakásban meg lehet pusztulni van vagy 25 fok.
2016. dec. 13. 10:14
 1/8 anonim válasza:
100%
Jó neked. A mi lakásunk egy jégverem.
2016. dec. 13. 10:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%

Semmi értelme sincs, részvétem.

Egy rokonomnál is ez volt, egész télen nyitva kellett tartani legalább a konyhaablakot, mert a szigetelés után is úgy fűtöttek, mint előtte (állítani nem lehet). Ha ott aludtam, megfáztam a levegőkeveredés miatt, amire érzékeny vagyok (máskor sosem fázom meg, 8 fokban sem, de így...).

Eltelt pár év s most már nem fűtik agyon a lakást.

Bár sokat számít az is, hogy hanyadik emelet...

2016. dec. 13. 10:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
Ez egy 4 emeletesben a másodikon van, ahol eddig laktam ott nem volt ilyen (8. emelet a 10-esben), ha levettem akkor hűvösebb lett. Itt a falak is át vannak fűtve, nem értem hogy bírhatják a környező lakásokban.
2016. dec. 13. 10:27
 4/8 anonim válasza:
100%
csatlakozok az elsőhöz, lassan kiszívja a fagy a farkamat és itthon ülök.
2016. dec. 13. 10:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
100%
Nálunk állítani sem lehet. Reggelre mindig izzad a fejem a melegben, pont mint nyáron 40 fokban.
2016. dec. 13. 10:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 acelsziv ***** válasza:
100%

Az az értelme, hogy a szolgáltató a leadott hőmennyiség után számláz. Tehát a kánikulát csinál nálatok akkor jó sok pénzt is tud beszedni te meg fűtöd az utcát.

Szigetelés és korszerűsítés előtt nekünk is volt 30 000 forint fölötti számlánk. Mióta benn vannak a költségmegosztók a szigetelés a falon és a hőmennyiség mérő érdekes módon nem megy följebb 16000 -nél.

De az átlag 12-13000

2016. dec. 13. 11:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
100%
Addig örülj amíg nem neked kell a meleget megcsinálni, egy kész horror a kazános, kályhás fűtés. Én már kezdek belerokkanni a sok dologgal ami a saját fűtés megoldása jelent.
2016. dec. 13. 19:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
Otthon fatüzelésű kazánnal fűtünk, azon kívül hogy munka van a fával, semmi gond vele.
2016. dec. 13. 19:08

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!