Kezdőoldal » Otthon » Egyéb kérdések » Hogy kell használni a melegviz...

Hogy kell használni a melegvizes tömlőt/palackot?

Figyelt kérdés

Most jutott eszembe, hogy van nekem egy régi, és úgy rémlik, hogy nem csak annyi, hogy bele a forró víz, hanem előbb kell vele valamit csinálni, de nem emlékszem, hogy mit (előbb hideg vizet bele...? Vagy előbb picit meleget és kilötykölni...?)

Pár éve vettem, amikor kiderült, hogy ami volt otthon, az csöpög, persze pont ugyanolyan, gumi vagy mi a belseje, ami így is-úgy is elfárad egy idő után, de igyekszem vigyázni rá, pláne, ha évente egyszer használom kb...



2016. dec. 24. 17:13
 1/1 anonim válasza:
Én forró vizet öntök bele, ez olyan forró, hogy kezdetben egy törölközőt is fektetek rá, hogy bírja a fülem:)Én is jártam már úgy, hogy álltában elöregedett, s el kezdett engedni.Érdemes többször feltölteni vízzel, ha nem is használod.
2016. dec. 24. 17:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!