Kezdőoldal » Otthon » Egyéb kérdések » Hol találok a neten poszter...

Hol találok a neten poszter méretű, tehát tényleg nagy mesefigurákat? Így a monitoron keresztül szeretném zsírpapírra lemásolni, ehhez kellene néhány hatalmas kép.

Figyelt kérdés
Kerestem, de semmit nem találtam eddig ezért szeretnék segítséget kérni. Nagyon fontos lenne kérlek segítsetek. Bármilyen Disney mese, vagy magyar mesék jók lennének. Egyszerűen nem tudom már, hogy honnan tudnék ekkora képeket varázsolni. Venni lehet, de nagyon drága az összes, ezért gondoltam, hogy ezzel a módszerrel felrajzolom én a falra a kicsinek.
2010. máj. 3. 14:26
 1/9 anonim ***** válasza:

ezt úgy szokták csinálni, hogy fognak a egy képet, rámásolják átlátszó fóliára, aztán írásvetitővel kivetítik a falra, amíg a körvonalakat lerajzolják.


mondjuk írásvetítőt nem olyan egyszerű szerezni, de ugyanez diavetítővel is megoldható.

2010. máj. 3. 14:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:

nemtudom mennyire értesz aszámítógépekhez, de egy vektorgrafikus progival hamar fel tudnád dobni, és akkor azt már csak nyomtatni kéne. A vektorgrafika azért jó, mert akármekkorára nagyítod, nem torzul (legalábbis így tudom).

nyomtatni meg elviszed vhova, ahol posztereket meg ilyesmiket nyomtatnak (nyomda nem biztos hogy jó, mert ott lehet csak nagytételben vállalják)

A zsír papír helyett meg ajánlom a skiccpauszt.

2010. máj. 3. 14:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:
Diavetítőnk van. De hogy ezt a fóliát elé tartom? De így ezt nem tudom rögzíteni sehogy nem?
2010. máj. 3. 14:47
 4/9 A kérdező kommentje:
Köszi, hogy írtál de nem értek hozzá egyáltalán. Azért gondoltam erre a módszerre, mert így ez nem kerülne sokba, és én is megtudnám csinálni.
2010. máj. 3. 14:50
 5/9 anonim ***** válasza:
első úgy gondolta, hogy vagy diavetítő és akkor a falra vetíted ki, vagy fóliára rajzolt mintát használsz és azt vetíted a falra kivetítővel.
2010. máj. 3. 14:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
fogod a képet (képeket), amit ki akarsz vetíteni, rámásolod egy pendrive-ra és elviszed egy fotós boltba, hogy csináljanak neked belőle diát.
2010. máj. 3. 15:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:

egyébként, kerestem neked. nyilván van máshol is, de én ezt találtam így hirtelen...


[link]

2010. máj. 3. 15:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:
Köszönöm! Nekünk csak szalagos diavetítőnk van, így ez a megoldás nem jó nekem, de köszi mindenkinek.
2010. máj. 3. 20:12
 9/9 anonim ***** válasza:
Akkor keresd meg szalagos dián azt a mesét. Azt irtad, magyar mese is jó...
2010. máj. 4. 16:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!