Kezdőoldal » Otthon » Egyéb kérdések » Mit tegyek, ha elfagyott a...

Mit tegyek, ha elfagyott a vízóra?

Figyelt kérdés

Mire felkeltem nem volt víz. Kimentem megnézni az aknát és láttam, hogy szétrepedt a vízóra.

Le volt szigetelve rendesen..

Na most ezt ma biztosan nem fogják nekem megcsinálni. tudok valamit tenni a várakozáson kívűl, hogy legyen víz a hétvégén ?

természetesen elzártam a főcsapot


2017. jan. 7. 11:01
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
Szomszédba átcaplatni néhány vödörrel, és megtöltetni, közben el lehet mesélni hogy mi történt. Biztosan meg fogja érteni a dolgot. Két vödörrel betárazni a WC-be, talán ez a legfontosabb. Kaját rendelni, vagy sütni (pl. csirke, melegszendvics, virsli, tojásrántotta, stb.). Tisztálkodást meg lehet oldani anyunál, havernál, vagy akár otthon is: fél vödör víz lavórba, másik felét gázon megmelegíted és hozzáöntöd, és abban le lehet mosakodni. Néhány napot probléma nélkül ki lehet húzni vezetékes víz nélkül, nem szabad hogy komoly gondot okozzon. Mindenesetre most jelentsd be a vízszolgáltatónál a problémát, ha még nem tetted, ne halogasd egy percig sem.
2017. jan. 7. 11:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%

Felhivod a szolgaltato ugyfelszolgalatat es ok majd megmondjak mikor tudjak kicserelni.


Vizet kerhetsz a szomszedtol nagyobb labasokba, fazekakba vagy a hipermarketekbe is szokott lenni 10-15 literes kiszerelesu csapviz.

2017. jan. 7. 11:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

ezzel nem vagy egyedül:

[link]

2017. jan. 7. 12:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Koszonom mindenkinek!!
2017. jan. 8. 08:16

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!