Kezdőoldal » Otthon » Egyéb kérdések » Valaki segit ebben a bekötési...

Zolika217336 kérdése:

Valaki segit ebben a bekötési rajzban? Www.Kephost.com/image/vDjs

Figyelt kérdés

- A zold filctollal elválasztott képen a bal oldali rajz az él jelenleg is . (Élő áramkör)

- az élő áramkör-ben jelzett lámpátol(rajzon zöld keretű negyzet) akarom elhozni a vezetékeket oly módon hogy először az 1.es helyiségbe és utána a 2.es helyiségbe .

- annyi ugyebár hogy az élő aramkörben 2 db egypólusú alternativ kapcsolo van , 1 db hálózati dugalj , 3 lámpatest .; az 1es helyisegben kellenne 1 db sima egypólusú kapcsolót leagaztatni az aramkörről amit csak ott tudok kapcsolni .

- 2es helysegben meg szint ugy 1 db 3. alternativ kapcsoló kellenne ami kapcsolja a 2.-es helysegen kívüli villanyokat...

- köszönöm a segitsegeket az elő aramkört a saját magam epitettem ki de maz az igazsag hogy nincs most idom ezzel foglalkozni mit honnan vigyek el...



#áram #hálózat #áramkör #sima #saját #egypólusú #vakali #segiten #alternativ.vezetékek #bekötes
2017. jan. 7. 11:35
 1/7 anonim ***** válasza:
Kép??
2017. jan. 7. 11:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Elöbb egy link a kèpről talán
2017. jan. 7. 12:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Ott a link a képre a kérdés vastagbetűs sorában, www.-al kezdődően. :)
2017. jan. 7. 12:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Akkor nyisd meg.
2017. jan. 7. 12:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Nem rákattintani kell, mivel nem úgy link, csak amúgy. Be kell másolni a böngésző parancssorába.
2017. jan. 7. 13:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

Kérdező. Az alternatívokhoz a fázist egy helyről vetted, a lámpának meg nullát máshonnan vittél? Az nem szerencsés. Ez, bocs, az az ezer mínusz egy mester szint, amit nem szabadna tovább bővítened.


Tán másoknak is fennakadást okoz, de mi az a "1 db 3. alternativ kapcsoló"? Egy lámpához 3 alternatív nem lehet, a harmadik az keresztkapcsoló. Aztán az "a 2.-es helységen kívüli villanyok" Csak a 2. helyiségből kapcsolva? Ahhoz ugye nem kell alternatív.

Én letöltöttem a képet, és kinagyítottam, mert egyszerűen nem láttam, mi az a középső téglalap (most sem látom :D de kitaláltam, hogy az az aljzat). Telefonról kicsinyítetted?

2017. jan. 7. 13:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:

Sztrogoff fehasználónak:

Az alternativakhoz egy helyről vittem a fázist is és a nullát is ( bár igen nem ezt lehet latni a rajzbol de az egyik villany aljzattól lett levéve . {ezt a rajzott most skicceltem azt hittem ezzel átláthatóbb lesz de tévedtem.....de van meg egy rajzom , és 2 eredeti amit netre töltöttek fel nekem annó , közzeteszem neked azokat is })

A keresztkapcsolónak utána neztem ... 2 alternativ közzé kell beraknom hogy 3 helyről is lehessen kapcsolni a 2-3 villanyt..

A 2. helysegen kivüli villanyokon" azt elirtam ' 1es helysegre gondolotam... mert ott 1 sima villanyt szeretnék fügettlen az alternativ aramkörétől . bocsi !

A2.es helysegbe kellenne alternativ ha megoldható mert a masik ket eddig bekötött alternariv között 40 meter van ( :D )

És igen telefonnal löttem le a képet, sajnos nki volt kapcasolva a vaku de nem tudom miert toltötte fel ilyen kicsiben , megpróbálok jobbat kihozni a masik 3ból .

kipróbaltam nekem is olvashatatlan képet hoz le 5***X3*** képfeltöltés mellett :O


www.kephost.com/image/vn9M

[link]

[link]



1. kép: ugyanaz mint az előző tegnapi csak átláthatóbb , forditott nezetben "

2.-3. kép meg netes az elő aramkörről amit kaptam.

2017. jan. 8. 07:36

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!