Kezdőoldal » Otthon » Egyéb kérdések » Biztosítékkal lehet a baj?

Biztosítékkal lehet a baj?

Figyelt kérdés

Elutaztam pár napra vidékre és addig egy barátom odaköltözött a panel lakásomba.

Az előbb hívott, hogy bedugta a telefontöltőjét és egy kis szikra kíséretében elment az áram, de nem az egész házban csak abban a konnektorba ahova dugta a töltőt, meg a wcben, fürdőbe, és a konyhában azon az oldalon amelyik oldalon van az a konnektor is amibe került a fogyasztó bedugása.

Még a régi biztosítéktábla van fent, ahhoz pedig nem kéne szerintem hozzányúlni, ott lehet a baj? Vagy szerintetek annál komolyabb??

Mennyi egy olyan biztosítéktábla cseréje Budapesten?

Lakásbiztosításra el lehet számolni??



2017. jan. 13. 01:06
 1/4 anonim ***** válasza:
Szerintem abarátod töltőjével lehet a baj, de a konnektor is hibás lehet. A biztosítéknak szerintem semmi baja.
2017. jan. 13. 06:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Első lèpèsben biztosìtèk csere, aztán elválik kell e más utána
2017. jan. 13. 07:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Az adott áramkörhöz tartozó kismegszakítót vissza kell kapcsolni. Az alapvető hiba viszont az ő töltőjében lehet.
2017. jan. 13. 11:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:

Sziasztok!


Ki kellett cserélni a kismegszakítót.

A töltője azóta is működik, tehát máig nem tudjuk mi volt a pontos oka. Köszönöm a válaszokat!

2017. jan. 23. 19:31

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!