Kezdőoldal » Otthon » Egyéb kérdések » Hitachi szerszámgépekkel...

Hitachi szerszámgépekkel kapcsolatos tapasztalatok?

Figyelt kérdés
Véső-fúrókalapácsot akarok venni, elsősorban itthonra és kisebb maszek munkákra, van egy kiszemeltem (DH24PH), 47000-ért tudnék hozzájutni 3 év garanciával, viszont nehéz döntenem mert több márka közt is vacilálok, Makita, DeWalt, Metabo, Flex, Bosch. Első szempont a megbízhatóság, max 50000Ft-ot szánnék rá, ti mit vennétek?

2017. jan. 29. 15:04
 1/4 anonim ***** válasza:
Nekem benzines fűkaszám van ilyen az nem tudom mennyire számít. Kb tíz éve megvan. Az egyetlen hátránya hogy benzin nélkül ez se megy de egyéb a 10 év alatt nem merült fel pedig nyüstölöm rendesen ha kell.
2017. jan. 29. 15:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Én tavaly vettem egy DH26PCH-t, eddig semmi panaszom nincs rá. Javarészt véstem/bontottam vele, de ütvefúrásnál (panel lakásokban) is szépen teszi a dolgát. Ha újra választanom kellene, akkor maradnék a Hitachi mellett.
2017. jan. 30. 15:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Ha maszekolni is akarsz vele, mindenképpen megéri Hitachit venni. Akár úgy is, hogy fél év maszekolás után eladod, és veszel egy újat.
2017. jan. 30. 15:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 knorby1988 válasza:
Sziasztok! Most akarok venni egy fúró - vésőkalapácsot otthoni használatra, lakás felújításra. A következőket néztem makita hr2470 vagy hitachi dh26pc! Melyiket érdemes venni? Aki már használta mi a tapasztalata? Köszi
2018. márc. 2. 08:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!