Kezdőoldal » Otthon » Egyéb kérdések » Lehet egy lakásban internetszo...

Lehet egy lakásban internetszolgáltatót váltani ha a társasház másik szolgáltatóhoz tartozik?

Figyelt kérdés
Az utcánkban csak egy szolgáltató van de utálom, állandóan elmegy a net, én váltani akarok de a társasház nem akar. Ha én egyedül kifizetem a beépítési költségeket, akkor kijön a másik szolgáltató telepíteni az internetet csak az én lakásomba? Ar ár nem akadály, de lehetséges?

2017. febr. 9. 16:15
 1/2 anonim ***** válasza:

Ezt hogy érted, hogy te állnád a beépítési költségeket? Ha az adott utcában, térségben nincs másik szolgáltatónak lefedettsége, akkor ezt hogyan akarod megoldani?


Ha az adott területen több szolgáltató közül választhatsz, akkor egyáltalán nem kell igazodnod a többi lakás igényeihez, a szerződést a te nevedre kötöd és nem a társasházra.

2017. febr. 9. 16:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

Valószínűleg csak az a szolgàltató elérhető ott. De nézz utàna hogy a szomszéd tàrsashàzakban milyen szolgàltatók vannak.

De elhiheted hogy ha lehetséges minden szolgàltató bevezetékel egy tàrsashàzat előre mert neki érdeke hogy ott legyen. Ha nincs előfizetője akkor is.

Emlékszem a szüleim hàzàba is úgy "jött" a Digi hogy senkinek nem volt még nete.

2017. febr. 10. 08:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!