Kezdőoldal » Otthon » Egyéb kérdések » Budapesti társasház fűtőberend...

Budapesti társasház fűtőberendezés esetében kizárólag a FŐKÉTÜSZ készítheti el a kéményseprői szakvéleményt vagy akármelyik másik kéményseprői vállalat?

Figyelt kérdés
21. kerületi lakásomhoz nem fogadtál el a cirkó és kéményt összekötő füstcsövet (alumínium. Törvény szerint tényleg nem lehet alumínium, azonban Pest megyében 2 ismerősömnek a cirkóhoz ugyanígy lett bekötve ugyanez a szerelő végezte a munkálatokat és ott átvette a kéményseprő. Ez azért necces, mert a MEO szakvéleményem januárban lejár. Már így is buktam 15.000 Ft-ot + az anyagárat. Ha MEO-ra nem lesz elfogadva akkor + 40.000 bukok. És hiába ez a szerelő hibája, mert tudni kellett volna, ő nem fogja helyettem kifizetni. Ha pedig más én is Pest megyei kéményseprőt hívnék ki hátha átvenné.
2011. dec. 11. 15:53
 1/2 anonim válasza:
Budapesten a FŐKÉTÜSZ a Hatóság. Nincs más alternatíva, ha hivatalos utat akarsz.
2012. márc. 29. 08:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim válasza:

Kedves Kérdező!

Sikerült végül megoldani?

Hogyan?


Mivel mi is érintve vagyunk hasonló szituban.

Ez a főkétüsz MEO szakvélemny hogyan néz ki tudsz linkelni egyet?

2016. máj. 15. 11:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!