Kezdőoldal » Otthon » Egyéb kérdések » Honnan szerezhetnék Pécsen...

Honnan szerezhetnék Pécsen 3-4m3 földet?

Figyelt kérdés
2010. máj. 8. 18:25
 1/5 anonim ***** válasza:
0%

a.)-az egyik építőanyagtelepről

b.)-az első építkezésről a szomszéd utcában ahol alapot ásnak

c.)-állítsd meg az első fuvarost és kerít

d.)-a temetőből mielőtt elásnád magad amiért ilyen gyakorlatiatlan vagy és még egy ilyen hülye válaszra is egy hetet vársz....

2010. máj. 15. 07:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:

a) Nem tudok róla, hogy ott árulnak földet, de nem is szeretnék érte több tízezer forintot fizetni, miikor más azért fizet ennyit, hogy elvigyék tőle és valahol lerakhassa.


b) Van kb 40 utca a környékünkön. (kertvárosi környék.) Gondolod, hogy nem ezzel kezdtem? Sehol nem ás senki. Tavaly a szomszédból 125m3 földet vitettek el, mert építettek egy házat, de akkor még nem gondoltam volna, hogy kelleni fog nekem föld.


c) Ezt mégis hogy gondoltad? Álljak a közeli főút mellé és stoppoljam le őket? Te így szoktad? Nem hiszem, hogy ez túl hatékony megoldás lenne. Emellett erre se időm, se energiám.


d) Ne haragudj, de ezt nem igazán értem. Meg, hogy mi ebben a gyakorlatiatlanság. Talán annyi, hogy még soha életemben nem kellett földet szereznem. Ez igaz. Elnézést, hogy nem így születtem és téged ezzel ennyire zavarlak. Irigylem a problémáidat. Te biztos a világon mindent tudsz és mindenhez értesz. Én már csak ilyen tökéletlen vagyok.

És azon kívül, hogy bejártam a környéket földet keríteni és több helyen feladtam apróhirdetést, hogy föld lerakható nálam, még itt is meg mertem ezt kérdezni.

Azt se értem, hogy mi az, hogy várok egy hetet. Bocs, ha arról is én tehetek, hogy nem írtál korábban ilyen "hasznos" dolgokat.


Remélem a "hasznos" válaszod után nem várod el, hogy pozitívan értékeljem a hozzászólásodat.

2010. máj. 16. 16:35
 3/5 A kérdező kommentje:
Közben kiderült, hogy 5-6m3 is lehet, hogy kevés lesz...
2010. máj. 16. 16:36
 4/5 anonim válasza:
Szántó és Fia Kft. Pécs. Gyorsak, korrektek, precizek, nálunk ők ásták az alapot illetve csinálták a tükröt az udvarba és nagyon jó lett. Ismerem a főnököt van a telephelyén mindenféle föld. Adok egy telefonszámot ott elérheted munkaidőben: 06-30/927-0114 Szántó József. Sok sikert reméllem megoldjátok, Üdv: Szabolcs
2010. máj. 16. 22:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Köszönöm!
2010. máj. 17. 09:22

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!