Kezdőoldal » Otthon » Egyéb kérdések » Nyomtatópatron töltés otthon...

Nyomtatópatron töltés otthon (Canon Pixma Mg2550)?

Figyelt kérdés

Hol tudnék Canon MG2550 nyomtatóhoz tintát vásárolni, nem patront, hanem tintát szeretném megtölteni ha lehet, XL-patront vettem bele múlt hónapban nem éppen egy olcsó dolog. A töltetésnél mikor a régi patront töltettem azt vettem észre hogy 30 lapnál többet nem nyomtat ki (mintha nem tették volna tele 2000ft-ért) egyébként fekete lenne a színest nem használom. Arra gondoltam hogy itthon megtölteném a patront csak nem tudom hogy milyen tintát lehet beletenni. A régi nyomtatónál a bélyegzőtinta is simán jó volt 250ft-ért. ez már komolyabb gép szerintem itt ez már nem segít.

Győrben valaki nem tudja véletlenül hogy nyomtatópatronba való fekete tintát hol tudnék vásárolni?



2017. febr. 24. 17:45
 1/2 anonim válasza:
Amit nem otthon töltenek, hanem valami cégnél, az sem jó.
2017. febr. 24. 19:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim válasza:
Ebayon vagy Aliexpressen beírod a keresőbe hogy Printer ink és kedvedre válogathatsz. Úgy kell utántölteni hogy leveszed a patronról a cimkét, ott találsz egy kicsi lyukat azt a lehető legvékonyabban kifúrod, majd a tintát bele töltöd egy fecskendőbe amin tű van és bele illeszted a pici lyukba ahogy csak tudod, lassan! Majd szintén nagyon lassan elkezded bele injektálni a tintát. olyan 15-20 millilitert vesz fel a sima patron az xl-es akár 40-et úgy hallottam, ha beletöltötted akkor egy erős tapasszal vagy szigetelővel leragasztod és vissza rakod a canon cimkét is. majd vissza a nyomtatóba, kb 3 tesztlapot nyomtass főhasználat elött!! sok sikert (UI. Magyarországon nagyon drágák a flakonba kapható tinták)
2017. márc. 26. 15:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!