Kezdőoldal » Otthon » Egyéb kérdések » Hol lehet olyan nefelejcs...

Hol lehet olyan nefelejcs rajzot találni, ami életnagyságú?

Figyelt kérdés

Mert amilyen rajzok vannak, azokon vagy jóval kisebbek vagy egész nagy virágok vannak, szerintem, ahogy gondolom, hogy mekkorák is a virágai.


Ötletnek kéne, hogy hogyan rajzoljam.



2017. febr. 28. 21:27
 1/4 anonim ***** válasza:

Én - azt hiszem - találtam egy jót. Ezen az oldalon rengeteg botanikai illusztráció van.

Az a nefelejts virágot ezen az oldalon találod meg:

[link]


Az oldalt így kell használni:

1. Megnyitod ezt az oldalt: [link]

Ez a főoldal. A lap tetején oda van írva, hogy "Enter scientific name", vagyis írd be a tudományos (latin) nevét. Ez pedig nagyon egyszerűen megtalálhatod:

2. Írd be a keresett növény magyar nevét a Google-ba vagy a Wikipédiába és ott megfogod találni a tudományos név vagy latin név cimszó alatt (esetleg a szöveg bevezetőjében dőlt betűvel írva).

3. Ha beírad katt a "Shearch", vagyis keresés gombra (vagy Enter).

4. Ezután kiad egy csomó képet, Neked már csak választanod kell közüllük.


Remélem tudtam segíteni!

2017. márc. 3. 19:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:

Köszönöm szépen.


Tudod, nekem pont akkora kéne, mint amekkora valójában. Csak ilyenkor nincs élő, amin látni lehetne.


Ezek a rajzok tényleg gyönyörűek. De én nem tudom, hogy mekkorára kezdjem.

2017. márc. 3. 21:12
 3/4 anonim ***** válasza:
Igen, még sajnos nagyon csak a tavasz elején vagyunk. Szerintem nézz képeket róla, hogy össze tudd hasonlítani más növényekkel vagy tárgyakkal.
2017. márc. 4. 21:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
*a méretét
2017. márc. 4. 21:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!