Kezdőoldal » Otthon » Ingatlan vásárlás, eladás » 7. kerület Cserhát, Hernád,...

7. kerület Cserhát, Hernád, Murányi, Nefelejts és ebben a blokkban lévő utcák mennyire ajánlottak? 25 éves egyedülálló lány venne lakást itt a környéken.

Figyelt kérdés
Bár nyilván sehol sem biztonságos a város, de nem szeretnék állandóan hordákkal szembetalálkozni ha pl este megyek haza.

2015. máj. 31. 13:59
 1/8 anonim ***** válasza:
Tűrhetőek ezek az utcák, de Pest belvárosában mindig előfordulhatnak trógerek, és nem csak a nyóckerben + mocskosak az utcák. Jobb a külváros egyes részein egy kis lakás, megér napi + 50 perc utazást.
2015. máj. 31. 20:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:

Hát, én 2,5 évnél hamarabb még sosem vettem lakást, elég melós dolog mindennek utánajárni, hogy megfelelő legyen a lakás. Mennyit szánnál rá?

Ha nem állsz meg 4-5 milliónál, akkor inkább ne ott vegyél, érdemes keresgélni tovább, beljebb, a Keletitől távolabb. A pályaudvarok környéke a legszlömmösebb mindig.

Most a város melyik részében laksz?

2015. jún. 1. 04:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:

Elsősorban a házak állapotát kell megnézni, mert az behatárolja, hogy mennyi a közös költség, mennyit kell állagjavításra, megőrzésre költeni.

Azért én inkább pl. Zuglóban néznék szét a helyedben.

2015. jún. 2. 11:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:

Van egy felső határom, de az sem túl sok, pont ezért csak garzonok jöhetnek szóba. Most járt le a lakáskasszám, ha nem használom fel akkor ugrik az állami támogatás meg a kedvezményes hitel rá, vagy megint leköthetem 5 évre.

Fontos a jó közlekedés számomra, a szülők preferálnák inkább a jobb környéket de a kettő együtt plusz olcsó lakás... Hát nem épp nyerő párosítás. :D

4-5 millió? Hát mostanság inkább 6nál kezdődnek.

2015. jún. 5. 11:31
 5/8 anonim ***** válasza:

Ez az a blokk ahol pár hete leszurkálták a 19 éves prostit?


Ezek elég kemény helyek. Nekünk van pár lakásunk kiadva, de még kiadásra sem mernénk ott venni (mert ugye havonta egyszer csak el kellene oda menni).


Te meg 25 évesen, lányként, lakni... bátor dolog.

2015. jún. 7. 21:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:

A lakáskasszát 1 évekkel is lehet hosszabbítgatni, nem kell 5-tel!

Hát az irányárból még lejön az alku, ha megtalálod a tulajdonost, akkor a közvetítői díj is, és megegyezhetsz részletfizetésben is arról a részéről, amit nem tudsz most kifizetni. Tehát amit 6-ért hirdet egy ingatlaniroda, az 4,5 millió valójában, amiből szerintem belemegy, ha nem kell neki sürgősen az egész pénz, hogy csak 4 M-t fizess ki egyben.:)

Ezen az áron az összes pesti kerületben tudsz találni a körúttól 1-2-3 megállóig, én inkább a IX. és VIII. kerület ezen részén keresgélnék, nem a VII.-ben. Vagy ha már VII., és a Keleti fele, akkor OSvát utca, Hársfa utca, Szövetség utca, Barát utca, Almássy tér, Bethlen tér, Bajza utca, István utca, esetleg Péterffy.

Mindenképp beljebb onnan a Keletitől és a Garay tértől.

Hol laksz most?

2015. jún. 8. 00:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

5: A prostit minden bizonnyal a kliense, kolleganője vagy stricije szúrta le, nem valószínű, hogy egy járókelőnek üzleti afférja akadna a gyilkossal.:))

Én a Horváth M. és Rákóczi tér, Rigó utca közelében lakom, sőt az iskoláim is itt vannak, itt volt a fő kvafuttató hely évtizedekig, én kislányként mindig erre mentem haza gyalog sötétben éjjel is, 5 generáció óta lakunk itt, sose érdekeltem az itt dolgozó maffiózókat.

2015. jún. 8. 00:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Szóval mi a felső határod és mekkora lakást szeretnél?
2015. jún. 8. 00:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!