Kezdőoldal » Otthon » Egyéb kérdések » Vajon mit érezhetnek ilyenkor...

Vajon mit érezhetnek ilyenkor az ilyen emberek? Bővebben lent.

Figyelt kérdés
Faluhelyen élek, kertes házban. Kb fél évvel ezelőtt költözött az utcánkba valami hülyegyerek, akinek az a dilije hogy amikor elhalad a ház előtt, és én éppen kint vagyok, állandóan bámul... megállás nélkül, anyámat szintén. Majd alkalomattán megállítom és megkérdem, hogy a lósz...ar baja van velünk. Eléggé frusztráló,idegesítő érzés önt el ilyenkor, ráadásul a gyerek pont az a típus, akit már ha meglátok ökölbe szorul a kezem, mert annyira irritáló, idegesítő feje van. Én nem ismerem a gyereket, ő sem engem, ezért kizárt dolognak tartom hogy akármi problémája lehet velem, gondolom szimplán csak élvezi hogy az agyamra mehet ezzel. Mi mozgathatja az ilyen típusú embereket?
2017. márc. 3. 15:16
 1/5 A kérdező kommentje:
Ja igen, én 21/F a gyerek meg kb 16/F. ja és barátnője van, tehát nem bu...zi...
2017. márc. 3. 15:18
 2/5 anonim ***** válasza:
Honnan tudod hogy bámul? Te is őt bámulod.
2017. márc. 3. 18:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Onnan hogy ezt nem lehet félreérteni. Még vissza is szokott nézni.
2017. márc. 3. 19:27
 4/5 anonim ***** válasza:

Eléggé idegembernek tűnsz.


Szerintem egyszer véletlenül egymásra néztetek, és azóta mindegyikőtök azért nézi a másikat, mert a másik is nézi őt. És lehet, hogy ő is azon agyal, hogy te miért bámulod?

És lehet, hogy ő is azt képzeli, hogy direkt csinálod, hogy az agyára menjél.

És lehet, hogy ő is olyan típusúnak gondol, akit, ha meglát ökölbe szorul a keze, annyira irritáló, idegesítő fejed van (szerinte).

2017. márc. 5. 22:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Nem te vagy az a nagyfejű a zöld kerítés mögött, ottan a templom utcájában?
2017. márc. 23. 18:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!