Kezdőoldal » Otthon » Egyéb kérdések » Mitől csöpög és zúg a csap?

Mitől csöpög és zúg a csap?

Figyelt kérdés

Mikor bekoltoztunk az albiba is csopogott mar, ferjem megprobalta megjavitani. Addig nem is csopogott mig ujra meg nem nyitottuk. Aztan egyre inkabb nekiallt. Parom ujra megbutykolte, meghuzta, megint jo volt, aztan hasznaltuk es kezdodott elolrol. Ma reggel csak kezet mostam. Elzartam, menten fozni egy kavet, aztan azt halljuk, hogy mint az orult, zug! Mintha falat furnanak! A szivem megallt, megneztuk, kicsit megtekergettuk a tekeroit es abba hagyta. Meg egy kicsit rezgett is!

Attol felek csak, hogy 9.emeleten vagyunk es nem orulne 8 emelet egy kis uszodapartinak, azt hiszem... mi lehet ez?


(Elnezest az ekezetek mellozeseert, csak metron ulok es lassu behozni. Csak felek, gyorsan leirtam.)

Koszonom a segitseget! Szep nanpot kivanok mindenkinek!


2017. márc. 7. 07:15
 1/2 anonim ***** válasza:

Valószinű nem jó a csapba berakott tömités .Mint irod,átengedi a vizet,és ez megrezegteti a tömitést,illetve hallani az átszökő vizet.Ez a hang nagyon feltud erősödni.

A lényeg,valahol szökik a viz .Az ilyenhez nem kell nagy viz elfolyás .

2017. márc. 7. 08:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

Miről is van szó? A tekerős fajta csap nem zárható el? Tehát nem máshol csepeg?

A gumi ki lett cserélve, vagy mi volt a megbütykölés?

Csak olyankor zúg, amikor folyik, vagy máskor is (valami)? Az biztos, hogy ez zúg, nem pl. a wc-tartály?

2017. márc. 7. 15:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!