Kezdőoldal » Otthon » Egyéb kérdések » Egy vidéki városban többszinte...

Egy vidéki városban többszintes, belvárosi, családi házak milyen árban mennek most?

Figyelt kérdés
2017. márc. 11. 21:45
 1/5 anonim ***** válasza:
ingatlan.com, ingatlanbazar.com, legrosszabb esetben jofogás.hu, és nézd meg, keress rá. Tudod te, milyen tág fogalom a vidéki város?
2017. márc. 11. 21:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:

Szeged,Debrecen szintű városra gondolok.


Nézegettem,de ugye kicsit torzak ott az árak,mert azokból még alkudni is szoktak.

Akkor vannak,akik áron alul adnak el,mások túl sokat kérnek.


Találtam olyat ami 30,de olyat is,ami 50 millió körül mozog..

2017. márc. 11. 22:06
 3/5 A kérdező kommentje:
Arra gondoltam esetleg,aki ilyen ingatlannal rendelkezik,az jobban tud reális árat mondani.
2017. márc. 11. 22:15
 4/5 anonim ***** válasza:
Nyugodtan indulj ki azokból az árakból. Lealkudni csak keveset lehet, az árkülönbség meg rengeteg dolog miatt lehet -- környék, állapot, felszereltség ésatöbbi.
2017. márc. 11. 22:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:

Nyilván tudom,hogy a lakás állapotától is függ a dolog.

Csak nem tudom itt arányában mennyi az eltérés.


Panelnél mondjuk egy jó állapotú,belvárosi lakás max 2-3 millióval drágább,mint egy felújítandó.


Viszont ahol több tízmilliós ingatlanról van szó,ott nem tudom melyik befolyásolóbb a telek helyek,vagy az ingatan állapota.


Mondjuk én egy közepes állapotúra gondolok.

Nem lepukkant,de nem is csúcsszuper ingatlanokra.

2017. márc. 11. 22:36

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!