Kezdőoldal » Otthon » Egyéb kérdések » Tényleg nem vihetjük a szemete...

Tényleg nem vihetjük a szemetet oda, ahová be vagyok jelentve?

Figyelt kérdés
A város külterületén lakunk párommal. Itt nincs szemétszállítás, mivelhogy a legtöbb ház hétvégi telek. Pedig nagyon sokan laknak a környéken, egyre kevesebb a hétvégi tulajdonos csak hát nem belterület így vannak olyan apróságok, mint a szemétszállítás hiánya. Mi ezt úgy oldjuk meg, hogy mikor két nagy, 120 literes szemeteszsák megtelik, begumizom és elvisszük anyáékhoz, ahová be vagyok jelentve. Ott nincs szelektív hulladékgyűjtés. Nagymamám is abban az utcában lakik, ma megjegyezte, hogy jó volna, ha nem oda hordanánk a szemetet mert a szomszédok fel fognak jelenteni minket a városgazdánál. Mondtam, hogy engem ez nem érdekel, aki kötözködik,annak megmutatom a lakcímkártyám, hogy mi van ráírva. Ahová be vagyok jelentve oda pedig csak vihetek szemetet nem?
2017. márc. 17. 21:21
 1/8 anonim ***** válasza:
55%
Nem biztos. A szemétszállításért fizetni kell. Sok helyen meghatározza az Önkormányzat, hogy a kukán kívül mennyi zsákot tehetsz ki. Nálunk csak olyan zsákot visznek el, amit a Hulladékgazdálkodástól veszel 500.- Ft-ért.
2017. márc. 17. 21:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Ja kukán belülre tesszük, mert van kulcsom hozzá.
2017. márc. 17. 21:34
 3/8 anonim ***** válasza:
100%
Kukán belül senki nem foglalkozik azzal, honnan került bele.
2017. márc. 17. 21:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Nem lehet, hogy a nagymamádat zavarja inkább és így akart célozni rá?
2017. márc. 17. 21:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
Lehet. Sok minden zavarja. Márc 15-én itt voltak nálunk előző nap 8tól fél 5ig takarítottam az udvart, a házat, hogy minden ragyogjon és megjegyezték, hogy a fenti részt kitakaríthatnám... holott ott csináltam a legtöbb munkát mert apósom halála után sok mindent kellett átnézni, kidobni, port törölni, pakolni stb..igazából elég rosszul esik ez mert a környéken is én szoktam összeszedegetni a szemeteket, amiket szétdobálnak trehány emberek és, hogy miért baj ez? Most én is tegyem ki az út szélére?
2017. márc. 17. 21:53
 6/8 anonim ***** válasza:

van egy olyan érzésem, a nagyinak nem te vagy a kedvence. Plusz még piszkálódós is.

Vidd csak a szemetedet a kukába. Az édesanyád majd szól, ha nem tetszik neki.

2017. márc. 17. 22:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

A nagymama unatkozik, annyi itt a helyzet.

Ha kukába rakod akkor amíg meg nem telik senki nem csinálhat semmit. Utána is 1-2 zsák Hulladékgazdálkodós zsákot (nem a sima fekete) még engedni szoktak pluszba. Kuka mellé téve kötelesek is elvinni. Szóval a nagyi unatkozik.

2017. márc. 18. 12:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:

Értem, köszönöm.

Akkor továbbra is oda visszük a szemetünket. Akinek pedig nem tetszik, megmutatom a lakcímkártyámat.

2017. márc. 18. 20:44

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!