Kezdőoldal » Otthon » Egyéb kérdések » Mit csináljak hogy ne legyen...

Mit csináljak hogy ne legyen a fehér pólón sárga folt?

Figyelt kérdés

Van egy pár fehér pólóm és hát 2 az amin a hónalján 1-nek pedig a nyakánál látszik hogy beleizzadtam + a dezodor is ad neki egy sort. Mivel szedjem ki? (Fehér alapon színes illetve fekete minta)

Köszi



2017. ápr. 9. 14:07
 1/4 anonim válasza:
Anno nekem is voltak ilyen gondjaim, nekem a nagyim azt javasolta, hogy általános tisztító spray-el fújjam be a foltos részt, mielőtt elindítom a mosásban, és tényleg használt, kijött belőle. Én az Ajax All in 1 spray-t használtam, de gondolom bármilyen hasonló kategóriájú megteszi.
2017. ápr. 10. 00:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Fehérekkel ez szokott történni. Kísérletezhetsz, hogy melyik deo nem csinál ilyet, vagy mi viszi ki, de egy idő után menthetetlen.
2017. ápr. 10. 08:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Én egy gyógyszertárban kapható dezodort használok, ami amellett, hogy soha nem izzadok a használata miatt, nem hagy foltot semmilyen ruhán.

Ez az:

[link]

2017. ápr. 10. 13:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Köszönöm! Vettem egy fehérítős öblítőt és az szépen elhalványította, már alig-alig látszik!
2017. ápr. 10. 19:11

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!