Kezdőoldal » Otthon » Egyéb kérdések » Szomszédot hogy lehet rábírni...

Kelemen Kornél kérdése:

Szomszédot hogy lehet rábírni hogy összeszedje a kutyájának a szarát?

Figyelt kérdés

Osztatlan közösben a szomszéd soha nem szedi össze a kutyája ürülékét.

Fűnyírás előtt rendszeresen összeszedem és az ajtaja elé rakom, legutóbb már megígértem, hogy zacskó nélkül kapja meg, de nem hatja meg, és ennyire tahó azért én sem akarok lenni. Bármit teszek vagy bármivel fenyegetem, semmi értelme, nevelhetetlen az ember.

Lehet tenni valamit hivatalosan amitől végérvényesen megoldódik a probléma?



2017. máj. 7. 12:48
 1/7 anonim ***** válasza:
79%
Kerítés.
2017. máj. 7. 12:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
79%
Valóban, kerítés...
2017. máj. 7. 12:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
57%
Ezért jó szar bárhol, bárkivel, bármilyen szintű közös dolog. És igen, nem marad más csak a kerítés. Vagy vergődsz tovább.
2017. máj. 7. 13:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
88%

Mond valamit, miért nem?

Esetleg szólj neki, hogy így nem fogsz füvet nyírni. Ha összetakarított, szóljon, akkor majd megcsinálod.

Ha ragaszkodsz a fűnyíráshoz, tényleg borítsd a küszöbére amit összeszedtél, hiszen őt láthatóan nem zavarja.

2017. máj. 7. 16:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim válasza:
80%
szarj rá a lábtörlőjére
2017. máj. 7. 20:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
osztatlan közös, ezzel kezdtem, tehát kerítés nem játszik
2017. máj. 8. 08:13
 7/7 A kérdező kommentje:

a szólok neki sem működik, mint ahogy semmilyen nevelő célzatű vagy átbeszélős dolog.

Az hogy nem fogok füvet nyírni, nem tartható, én nem fogok az ő kedvéért ganyédombon élni.

Tegnap az ajtaja elé raktam de már zacskó nélkül - ahogy ezt legutóbb megígértem neki, annyira viszont még nem voltam tahó hogy a lábtörlőjére tegyem.

Nem ilyen jellegű megoldási javaslatokat kérek - azoknak az általam elfogadhatónak tartott formáit kimerítettem - hanem ahogy a kérdésben is kérdeztem, valamilyen hivatalos megoldás kellene.

2017. máj. 8. 08:17

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!