Kezdőoldal » Otthon » Egyéb kérdések » Hogyan lehet a felső szomszédo...

Hogyan lehet a felső szomszédot zavarni?

Figyelt kérdés
Panelban lakunk és most új felső szomszédok érkeztek. (5 hónapja) Már szóltunk nekik, szépen is kértük, csúnyán is kértük, fel is kopogtunk. Egész nap a járólapon tologatja a bútorokat, 10 percenként leejt valamit ami olyan mint ha a fejünkre hullana, a porszívója egész nap megy, kopog, csörög, trappolva járkál, dübörög az egész lakás tőle, az összes ajtaja nyikorog ami abszolút lehallatszik, cigizik a wc ben ami ellepi az egész lakásunkat. Ezek miatt is szóltunk, de főleg annyit kértünk, hogy este 8 és reggel 9 között ne csinálja, de ezt sem tartja be. Éjszaka többször arra ébredünk, hogy ő kitrappol a wc-re ott cigizik majd le és fel trappol a lakásban végül el alszik, majd reggel 6kor indul a porszívó. Én mondtam már, hogy jöjjön le hozzánk ebédre én addig kitakarítom a lakását, hogy hallgassa meg mit hallgatunk egész nap.

2013. jún. 2. 18:59
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
74%

nehéz helyzetben vagytok,kifogtátok ezt a majmot,

én is hasonló gonddal küzdök,

kíváncsian várom a válaszokat,

2013. jún. 2. 19:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
100%

Berakod a Ryan közlegény megmentését full hangerőn, de a Red Alert 2/Doom 3 is hatásos lehet :D


Amúgymeg felmész egy tonfával és eltöröd a fején...

2013. jún. 2. 19:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:

Ajánlott olvasmány:

[link]

2013. jún. 2. 19:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
89%

Elolvastam a sztorit :D enyhén izomszaga van, de igaza van az illetőnek.

Igazából sokkal gyorsabban megúszhatta volna, ha jól megagyalja a zenét bömböltető idiótát. Nem nagyon, csak éppen annyira hogy szívószállal ihassa a tejturmixot pár évig. Ezután garantáltan nem zajongtak volna...

2013. jún. 2. 19:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
94%
A full hangerő elvileg jó megoldás, de gondolj arra, hogy rajtad és rajta kívül más is lakik a házban. A többi lakó nem bántott téged. De mi lenne, ha összefognátok a többi lakóval? A forma megválasztására biztos akad egy-két ötleted. De tudod: összefogásban az erő, vagy másképp: sok lúd disznót győz.
2013. jún. 2. 19:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
92%
Írtam a csöndes megoldást is: Fogsz egy tonfát és eltöröd a fején.
2013. jún. 2. 20:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
93%
pillanatragasztó a zárba. Tutira elmajmolódik fele fél napon át.
2013. jún. 2. 21:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 A kérdező kommentje:
Az a baj, hogy a többi lakót nem zavarja, mert hü. trappolása csak hozzánk halaltszik le. (fel és oldalra ugye nem) a hü. porszívója amit egész nap berregtet szintén csak hozzánk (amit nem is értek mert parketta és járólap van az egész lakásban amit elég lenne pl. összesöpörni. De amúgy is 10 perc alatt ki lehet porszívózni ,ez meg egész nap csak járkál vele kb. 15 percenként. )
2013. jún. 3. 06:44
 9/15 anonim ***** válasza:
54%
A zaj bizony hallatszik oldalra is!
2013. jún. 3. 07:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
Ezért tehetsz feljelentést, ugye tudod? Legalábbis én ugy hallottam, h csendháborítás elvileg nem csak éjszaka lehet. Ez a lakó zavar titeket a nyugalmatokban.. állandóan, és mint mondtad, éjszaka is.. így ha a szép szó nem elég, akkor meg kell fenyegetni, h fel fogjátok jelenteni.
2013. jún. 3. 14:44
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!