Kezdőoldal » Otthon » Egyéb kérdések » Már lehet nyitott ablaknál...

Már lehet nyitott ablaknál aludni?

Figyelt kérdés
Kint 14 fok van, lehet reggelre valami bajom? Ti hogy alszotok? Nyitott vagy csukott ablaknál?
2017. máj. 13. 01:47
 1/7 anonim ***** válasza:
100%

Lehet

[link]

2017. máj. 13. 06:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Nyugaton (Németország, Skandinávia) a legtöbb ember egész télen nyitott ablaknál alszik és nem lesz töle semmi bajuk. Az egyetlen "negatívum", hogy nem ismerik a megfázásos betegségeket.
2017. máj. 13. 07:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Egy egészséges szervezetnek jót tesz és birja is. De ezektől a "modern" kajáktól nem ajánlott, mert rögtön árt neki minden, megfázik.
2017. máj. 13. 07:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Embere válogatja. Én ilyenkor már nem is fűtök, és imádom a friss levegőt éjszaka. Bukóra nyitom még ilyenkor. A férjemnek viszont ilyenkor még rögtön megfájdul a torka. Most külföldön melózik, így már aludhatok nyitott ablaknál. És valóban igaz, hogy a németek nagyon bírják, van olyan ismerősünk, aki télen is nyitott ablaknál aludt.
2017. máj. 13. 08:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Mi a párommal télen is bukóra nyitott ablak mellett alszunk. Szerencsére eddig mindig elkerültek minket a takonykór és társai. :-)
2017. máj. 13. 09:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Én télen is nyitott ablaknál aludtam,es sose fáztam meg... Talan hozzaszokik a szervezet.De friss levegô mellett sokkal jobb az alvás.
2017. máj. 13. 11:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim válasza:
Simán lehet,én már napok óta ezt teszem.
2017. máj. 24. 21:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!