Kezdőoldal » Otthon » Egyéb kérdések » Elég biztonságosak e a munkáss...

Elég biztonságosak e a munkásszállók egy nő számára, milyenek az életkörülmények?

Figyelt kérdés

Munkásszállóra szeretnék költözni jó kereseti lehetőség miatt, körülbelül egy évre egyedülálló nőként. Néhányan riogatnak hogy veszélyes stb. Általánosságban úgy gondolom ott mindenki dolgozik és el van a saját dolgaival.

Kinek milyen jó vagy rossz tapasztalatai vannak nagyon fontos lenne. Elköltözöm a páromtól és szállásra, pénzre van szükségem.

Kérlek írjatok ezzel kapcsolatban, minden információra szükségem van Előre is köszönöm.



2017. máj. 23. 14:35
 1/7 anonim ***** válasza:
46%
Attól függ hány férfit tudsz naponta kielégíteni.. 5-6 alatt veszélyesnek nevezném
2017. máj. 23. 15:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
92%

Nos ahol én éltem, egy poharat nem lehetett kint hagyni az asztalon, mert lenyúlták... a laptopom pl mindenhová magammal kellett vinnem, folyosón mindennapos volt, hogy részegeket kell átlépkedni, rengeteg rejtett erőforrás pedig beleköt boldog boldogtalanba...

Volt mikor én is féltem elaludni olyan hangok jöttek a folyosóról... pedig én egy 100kg-os sportos pasi vagyok.

2017. máj. 23. 15:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
66%
Attól függ hogy ha megválaszthatod kivel vagyvegy szobában nem vészes.
2017. máj. 23. 16:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
24%
Mennyi a jobb kereset? És hol?
2017. máj. 23. 16:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
91%
Az a baj hogy a "rejtett erőforrás" egyik lakhatási megoldása a munkás szálló. Ott nem csak ágyrajárók laknak, akik nappal dolgoznak éjjel meg foltfáradtan alszanak.
2017. máj. 23. 17:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
100%

Melyik település?

Mennyivel van a munkásszálló ára egy szoba bérleti díja alatt?


Egyébként ahol nagyobb közösség van, akár munkahelyen is, jobb nem látómezőben hagyni bármit. Jó nevű helyen dolgozom, de ha kiesik egy szerszám a kezemből, akkor az már nem koppan a padozaton... :D

2017. máj. 23. 17:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
75%
Csak olyan cuccokat vigyél amit nem baj ha ellopnak. Pénz meg ne legyen nálad egyáltalán.
2017. máj. 23. 18:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!