Kezdőoldal » Otthon » Egyéb kérdések » Mit tegyek a macskák ellen...

Mit tegyek a macskák ellen házilag?

Figyelt kérdés
Reggelre összemásszák az autómat és néha még oda is ürítenek. Nem akarom körberakni az egész kerítést akácfával és ha az udvarban vannak nem is zavarnak, de az autóm köré vagy bele mit tegyek, hogy ne menjenek a közelébe? Kutya van, szőrt szoktam tenni a kerekekhez de reménytelen mert az első eső elmossa.

2017. máj. 29. 22:03
1 2
 11/12 anonim ***** válasza:
Amikor -15 fok volt, még én is láttam, hogy a macska felült a meleg motorháztetőre, vagy alákucorodott a meleg motornak. De nyáron sosem tapasztaltam, hogy az autó közelébe menne. Pláne nem ürít rá az autóra. Ez nem macska lesz...
2017. máj. 30. 11:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/12 anonim válasza:
Szerintem sem macska a tettes! Állatboltokban, kisállatpatikákban amúgy tudsz venni macskariasztó/macskatávoltartó sprét.
2017. máj. 30. 11:18
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!