Kezdőoldal » Otthon » Kert » Mit tudnék csinálni a macskák...

Mit tudnék csinálni a macskák ellen?

Figyelt kérdés
már próbáltam mindenféle növényt. ultrahangos készüléket nem szeretnék mert nagyon drága.
2012. máj. 31. 16:45
 1/7 klopusz ***** válasza:
100%

Szia!


Ha kertes házad van: szórjál körbe a kerítés mellett kávézaccal elkevert aprított narancshéjat. Utálják a szagát a macskák és komposztnak sem rossz.

Nekem bejött, de a legjobb módszernek egy macskát utáló kutya beszerzése volt :-)

2012. máj. 31. 16:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
köszönöm! kipróbálom
2012. máj. 31. 17:08
 3/7 anonim ***** válasza:
2012. máj. 31. 19:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim válasza:
Kicsit drága mulatság ugyan, de az őrölt borstól is prüszkölnek, és nem piszkítanak oda, ahova szórsz egy kis borsot. Csak pár napig kell csinálni, utána elszokik onnan.
2012. jún. 1. 00:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim válasza:
Engem az zavart, hogy a macsekok összepisilték az ajtót, erre a legjobb megoldás az volt, hogy vettem egy tök olcsó dezodort, és ráfújtam a küszöbre. Többet nem csinálták :) Ha maga a macska jelenléte(esetleg a hangos párzás, stb) zavar, akkor tleg a kutya a megoldás. Mondjuk párom a 9.-ről krumplit dobált le a kuka tetejére, ami mellett hangoskodtak, az is bevált :))
2012. jún. 1. 00:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim válasza:
Előző vagyok. Ez a dezodor is mekkora ötlet! :) És olcsóbb mint a bors! :))
2012. jún. 1. 00:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Köszönöm!
2012. jún. 1. 07:36

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!