Kezdőoldal » Otthon » Egyéb kérdések » Bio kill mennyi idő alatt...

Evelin9436 kérdése:

Bio kill mennyi idő alatt használ?

Figyelt kérdés
A macskánk behozta a bolhákat ugyan a macskát kiraktuk a bolhák meg maradtak 1 hete lefújtam mindent bio killel 2 naponta takarítok a bolhák mégsem tűntek el és lassan meg születik a baba valaki meg tudná mondani mennyi idő mire használ a Bio Kill?

2017. jún. 1. 12:01
 1/6 anonim ***** válasza:

"A bolha egy igen szapora parazita. A nőstény rövid, 3-4 hónapos életciklusa alatt ugyanis akár 500 db petét is rakhat. A petéket a legtöbb esetben a padlón szórja el, ugyanis a bolha petéinek a por, és a szerves szemét a tápláléka. A padló, esetlegesen a régi csaphornyos parketta repedései így kiváló menedék a számukra.


A peték lárvái bebábozódva itt fejlődnek ki, amikből 4-14 nap után a lépések zajára, és kiváltott rezgésére kiugranak, és igyekeznek azonnal táplálékot keresni maguknak. A kifejlett bolha már kizárólag vérrel táplálkozik, egy egy ilyen vérszívás néhány perctől, órákig is eltarthat."

Ismételjél hetente, amíg csak egy élő bolhát is találsz, és utána is még legalább 2x.

2017. jún. 1. 12:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
A macska pedig az egészsége érdekében megérdemli, hogy bolha ellen kezeld szezonban.
2017. jún. 1. 12:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Ha ki tudod fizetni, szerintem még a baba érkezése előtt hívj profi rovarirtót. Én egy éve küzdök velük, és még mindig van, pedig már macska sincs(elütötték). Nálunk parketta van. Mindent kipróbáltam, következő a parketta felszedése lesz. Irtàs (mivel nagy a hàz) itt 100 ezer lenne.(kétszintes). Most oldd meg míg az elején vagy, gyorsan szaporodik.
2017. jún. 1. 15:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

Ne azzal! Neostomosant vegyél egy ampullát,bele egy virágpermetezőbe,-vízbe.

Nedves zsebkendőt a szád elé,és mindent fújj be...majd menj el egy órára sétálni,és szellőztess ki...

A nyakörvvel meg bírod fogni,a dögöt is befújhatod,nem árt neki. Nyakát hasát,hónaljait főként.

2017. jún. 1. 16:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

Időpont ma 16:01

Használ a Neostomosan is. De amíg csak egyetlen élő bolhát talál, ismételni kell a fújást. Padlót is fel kell mosni ugyanakkor, amikor fújás van.

2017. jún. 1. 20:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Mindenkinek köszönöm aki irt! a Neostomosant én nem használhatom sajnos régen használtam de allergiás vagyok valami anyagra ami benne van. Ezért a bio killt vettem most. A macskánk már nem bolhás belőle sikerült kiirtani csak a szobában maradt meg. Az irtás meg itt nálunk nagyon drága ugyhogy azt csak végső meg oldásnak használom. 2 szoba fürdő konyha meg egy külön Wc-s házunk van és az lenne 150 ezer. :/
2017. jún. 2. 11:19

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!