Kezdőoldal » Otthon » Rezsi » Hajszárítót, azaz hajszárítót...

Hajszárítót, azaz hajszárítót (! ) használ valaki FŰTÉS céljára otthon rajtam kívül? Mármint a Paplan alatt az ágyban, vagy a ruha alá befújva a forró levegőt?

Figyelt kérdés
nagyon olcsó fűtés éjszakára és kb 50ft-ot fogyaszt maximum. Isteni meleget csinál 1 perc alatt, és az órákig megmarad a paplan alatt vagy a ruhában. csomó otthoni "megfagyásos" eset elkerülhető lenne, ha Hajszárítót használnánk melegedni is, nemcsak hajszárytásra.NEM???

#tél #sokan megfagynak
2015. jan. 18. 10:46
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
68%
csak ha bealszol és kigyullad akkor lesz csak meleg
2015. jan. 18. 10:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
89%
Csak ezt a készüléket nem folyamatos üzemre tervezték.
2015. jan. 18. 10:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
89%
Erre még nem gondoltam :D
2015. jan. 18. 10:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
69%
Oda van írva, hogy 1 percig fújja csak!!!
2015. jan. 18. 10:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 A kérdező kommentje:
csak KÉZBEN tartva óvatosan használható, letakarni tilos, vigyázat nagy villamos teljesítmény 1-2000watt
2015. jan. 18. 10:49
 6/14 anonim ***** válasza:
100%
Bizony veszélyes. De régen nagy anyáink úgy oldották meg az ágyba hogy meleg sót tettek be. Vagy pedig melegvizes flakont raktak az ágyba. Ezek nem veszélyesek és sokáig tartja a meleget.
2015. jan. 18. 11:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
73%
Én ruhaszárításra szoktam használni, amikor még/már nincsen fűtés, de hidegebb van és nem száradnak meg a ruhák. Akkor a vastagabb darabok nem száradnak meg, úgyhogy megfújom őket hajszárítóval, hogy jobban száradjanak. :D
2015. jan. 18. 11:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
100%

Én tollpaplannal takarózom.

Amíg nem hűl 8 fok alá a szoba levegője addig nem fázom.

Max csak az orrcimpám.


Amikor lefekszem hideg, de nem kell 4 perec, hogy bemelegedjek.


Balesetveszélyes a hajszárító.

Pl bekap egy cérnaszálat vagy pihét rányomja a szél a fűtőszálra és kész is a parázságyú.

2015. jan. 18. 12:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
100%

Létezik ágymelegítő, ami tényleg alacsony fogyasztású (100 W) és veszélytelen.


Egy hajszárító, ha egész éjjel megy nem 50 forintot fog fogyasztani, a felvett teljesítményük ugyanott van, mint egy kisebb ventilátoros hősugárzóé, kb. 1 kWh, tehát 36-40 forint óránként. Ezzel az erővel már inkább egy normális hősugárzót vagy egy kisebb olajradiátort érdemes használni.

2015. jan. 18. 15:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
100%
Sokkal hosszabb hatása van a forró téglának. Sütőben fel kell melegíteni és egy vastag törölközőbe tekerve a paplan alá tenni. Az otthoni kihűléses haláleseteknél sajnos az a helyzet, hogy legtöbbször már semmije nincs az egyénnek, se villany, se fűtőanyag.
2015. jan. 18. 19:53
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!