Kezdőoldal » Otthon » Egyéb kérdések » Budapest 8 kerülete valóban...

Budapest 8 kerülete valóban egy veszélyes hely? Ilyen lenne 8. ker Budapesten?

Figyelt kérdés

[link]

Amúgy nagyok sok hírt lehet olvasni a 8.kerről neten drog,késelés,erőszak,lopás,betörés stb...



2017. jún. 13. 11:21
 1/7 anonim válasza:
66%

10-20 éve tényleg veszélyes volt némelyik utca, ezért ilyen hírhedt. Utóbbi pár évben tele van térfigyelő kamerával, és a kerületi rendőrkapitányság (miután pár vezetőt kirúgtak) azon kevés kapitányságok közé tartozik, akik jó munkát végeznek. Illetve sok önkormányzati lakásban élőt szórtak ki a pesti külvárosokba, hogy inkább ott rontsák a levegőt.


Szóval még mindig sok a drogos meg a prosti, de pl. nem fognak megkéselni meg kirabolni az utcán...

2017. jún. 13. 11:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Rendőrök foglalkoznak arrafelé a drogosokkal meg prostikkal ? Nem igazoltatják őket ha kint állnak ?
2017. jún. 13. 11:46
 3/7 anonim ***** válasza:
100%

Kérdező Te vidéki vagy?

Ha igen, szerintem felejtős.

Vannak jó részei,de azok megfizethetetlenek, de nagyobb részére még nappal sem szívesen megyek.

Nem mintha félnék, de néger, kínai, arab és cigányon kívül ritka a fehér ember.

Az max annak való, aki oda született, és már megszokta..

2017. jún. 13. 11:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
Igen vidéki vagyok. Szolnok megye
2017. jún. 13. 12:19
 5/7 anonim ***** válasza:
100%
A Józsefvárosi pályaudvar és környéke az ami megmaradt a régi VIII.-ból. Diószeghy Sámuel u. például.
2017. jún. 13. 14:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

VIII.ker-nek vannak nagyon elit részei is, múzeumokkal, egyetemmel, színházzal, könyvtárakkal, kórházakkal, templomokkal, műemlékekkel.

Pl Múzeum körút és környéke, Rákóczi út és környéke Corvin plaza és környéke, a Palotanegyed.

Ahova én nem mennék, az a József körút-Rákóczi út-Üllői út-Fiumei út négyszögben levő terület, bár abban is akadnak normális részek, de a régi qrva-cigány-bűnöző kombó is itt található.

Egyszerűbb lenne, ha utcára, környékre kérdeznél rá, ha esetleg bérelni, vásárolni akarsz, úgy könnyebb lenne.

2017. jún. 13. 17:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Nem ! Nem szeretnék csak neten rátaláltam erre a cikkre na mondom megkérdezem mi a helyzet a 8.kerben :D
2017. jún. 13. 17:56

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!