Kezdőoldal » Otthon » Egyéb kérdések » Érdemes Sümegre költözni?

Érdemes Sümegre költözni?

Figyelt kérdés
Tervbe van véve, hogy az Alföldről elköltözünk egy kicsivel távolabbi helyre. Most Sümeg tetszett meg nekünk nagyon, kíváncsi vagyok, hogy érdemes lenne-e odaköltözni. Mennyire van munkalehetőség?

2017. jún. 14. 13:56
 1/4 anonim ***** válasza:
Sümeg szép hely,de a környéken azért vannak bőven szép helyek :) Munkalehetőség mindig attól függ,hogy mi.....
2017. jún. 14. 15:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%

Elmentek Sümegre és beszélgettek az emberekkel. Sokkal, ilyennel is olyannal is, kocsmában, orvosi rendelőben, boltokban, játszótéren.

Bementek a polgármesteri hivatalba, ott is kérdezősködhettek.

Ha van kisgyerek, akkor az óvodába, ha iskolás, akkor az iskolába.

Én így tenném!

Érdemes Sümegre költözni?

A fene tudja! Ha te agysebész vagy, a párod meg berepülőpilóta, akkor nincs válasz.

Viszont ha hétköznapi foglalkozásotok van, eladó, műkörmös, könyvelő,stb., akkor érdemes, mert ezekre biztos ott is szükség van.

2017. jún. 14. 15:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Az első szerintem a munka lehetőség, aztán a többi.
2017. jún. 14. 15:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim válasza:
100%

Ott van a sümegi vár, ami szép meg minden, de nagyon drága. Munkalehetőség inkább a környező nagyvárosokban van, vegyétek figyelembe hogy esetleg ingáznotok kell, nézzétek meg hová milyen távra érdemes.

De ott van közel Tapolca, oda is át lehet járni dolgozni és attól még lakhattok Sümegen.


Mindenesetre alaposan tájékozódjatok mert ez elég nagy lépés ilyen messzire elköltözni.

Én Sümeg mellett nőttem fel.

2021. máj. 9. 08:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!