Kezdőoldal » Otthon » Egyéb kérdések » Eldugult a fürdőszobai csap a...

Eldugult a fürdőszobai csap a kávézacctól (? ) mivel lehetne feloldani?

Figyelt kérdés
Én hülye bele akartam önteni a kávézaccot ami napokig állt és megdarabosodott... Teljesen eldugult a csap. Próbáltam szódabikarbónás sós ecettel+forróvíz de semmi... valami ötlet? Tudom én voltam a hülye de kérlek ajánljatok valamit! Mivel próbálkozzak?
2017. jún. 24. 20:45
 1/6 anonim ***** válasza:
38%

A kávézacc nem darabosodik meg és attól semmi nem dugul el... max ez volt az utolsó csepp...

Egyébként meg csőgörény.

2017. jún. 24. 21:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 TappancsMancs ***** válasza:
100%
Tekerd le a szifon alját, megtelt zaccal. Neten terjed hogy jó dugulásra és öntik bele az emberek a csapokba.
2017. jún. 24. 21:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
42%
Citromsav, ha az sem segít akkor vízveetékszerelő kell.
2017. jún. 25. 00:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
100%
Először a szifon leszedése és kitakarítása. Ha ez nem hoz eredményt, akkor egy adag dugulás elhárító granulátum és pumpa. Aztán ha ez sem akkor csőgörény és szaki. De ez utóbbi mindenképpen kellhet, ha a dugulás nem a szifonban van, mert már vastag a lerakódás a cső belsejében. Azt meg csak ez viszi le.
2017. jún. 25. 02:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
100%
Letekered a szifont és kiszeded kézzel.
2017. jún. 25. 09:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 vatafak ***** válasza:
90%
a szifont? de hiszen a csap dugult el nem a lefolyó XDD
2017. jún. 26. 15:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!