Kezdőoldal » Otthon » Egyéb kérdések » Három embernek mennyi tányérra...

Három embernek mennyi tányérra, edényre és evőeszközre van szüksége?

Figyelt kérdés
Mármint mennyit érdemes otthon tartani?

2017. jún. 29. 21:17
 1/8 anonim ***** válasza:
37%
Mindenből 3db, gondolom minden evés után elmosogattok.
2017. jún. 29. 21:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%

Személyenként azért egynél több is kellhet, főleg, ha több fogás van, de nemcsak akkor, én sokszor sima tányérra teszem a közös ételt, ma a nyers zöldségek is kaptak egyet...


Evőeszköz? Nekem egy főre is kéne vagy 10 mindenből, bámulatosan tudom piszkolni a sok kis édességemmel, ezzel-azzal. Sokat mosogatok, de így is, néha nem is értem...


Azít hiszem, ez egyéni. De egy készlet csak 6-6 darab, annyi nem árt. Amúgyis jöhet vendég néha, el is törnek olykor...

3-3-mal nagyon ki lenne centizve, de biztos van, aki kibírná azt is.

2017. jún. 29. 23:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
81%
Három milyen embernek? Mert ha pl. egy felnőtt két csecsemővel, az egész más, mint három felnőtt.
2017. jún. 30. 10:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
72%
Ha hely viszonylag van, akkor én azért vennék legalább 10-et mindenből. Ha nagyon utáltok mosogatni, akkor viszont minél kevesebb a cucc, annál jobb. :)
2017. jún. 30. 10:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
100%

Egy hatos készlet a minimum. De nekem van hétköznapi és ünnepi étkészletem. Sütizős, uzsonnázós készlet többféle. Attól függ, mennyi hely van, és milyenek az igényeitek.


A tányér, pohár, kiskanál fogyóeszköz, ezekből nem érdemes kicentizni a mennyiséget.

2017. jún. 30. 10:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
27%
Arra is számíts, hogy ajándékba is fogtok majd kapni ilyesmit, ha induló háztartás vagytok.
2017. jún. 30. 10:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
100%
Még az edényekről: kell egy tálalókészlet, néhány jénai, salátás készlet. Két különböző méretű serpenyő, egy kisebb és egy nagyobb (pl. egy vok nagyon hasznos), legalább 3 különböző méretű lábas vagy fazék. Fakanalak, keverőtálak, szedőkészlet, és ha sütsz, akkor tepsik, gyúródeszka (nekem szilikon lap van), stb. Még nagyon jó tud lenni egy kerámia tál sütőben kenyér, hús sütéshez (Pataki tál), de nekem vannak kisebb kerámia táljaim is, gyakran sütök húst a sütőben.
2017. jún. 30. 10:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
72%
Szerintem ne vásárolj be előre. Majd menet közben úgyis érzed, hogy mi kell még.
2017. jún. 30. 10:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!