Kezdőoldal » Otthon » Egyéb kérdések » Milyen szerszámokra van...

Rebellis1996 kérdése:

Milyen szerszámokra van szüksége egy központi fűtés-, és gázhálózat szerelőnek?

Figyelt kérdés
Párom most tanulja a szakmát és esetleg karácsonyra terveztem egy kisebb szerszámosládát összeállítani. A válaszokat nagyon megköszönöm, ugyanis én teljesen hozzá nem értő vagyok ebben a témában.

2015. nov. 7. 09:54
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
93%

Hát figyelj, barkács holmik ezen a szakterületen nem nagyon vannak.

Én azt ajánlom inkább mást vegyél neki karácsonyra, ha nincs feleslegben kb 150-200 ezred, és ezt viccen kívül mondom.

Gagyit nem érdemes venni, mert azzal semmit nem tud majd kezdeni.

Írj egy keret összeget, hogy mennyit szánnál rá.

2015. nov. 7. 10:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
79%

Csak a mihez tartás végett ez egy alap dolog minden épületgépész szerszámos ládájában, és ez még nem a legjobb minőség:


[link]

2015. nov. 7. 10:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 A kérdező kommentje:
Hát maximum 10.000 ft-ot szerettem volna költeni kb, max 15-t. És igen, tudom, hogy a minőségi itt is sokkal drágább, mint amit megengedhetek magamnak. Nyilván gagyit nem akarok venni. Csak egy két alap dologra gondoltam... És tudom, hogy nem kifejezetten barkács téma, de ezt nem tudtam más témában kiírni, ne haragudj! -.-" A második válaszolónak köszönöm, hasznos volt a link, de végül lehet, hogy maradok az eredeti ötletnél és makettet veszek ajándékba.
2015. nov. 7. 11:20
 4/13 anonim ***** válasza:
85%

10 ezer az hát hogy is mondjam...inkább tényleg vegyél neki valami pulcsit, vagy nadrágot ajándékba.

egyébként az első válaszoló nem arra célzott, hogy rossz helyre írtad a kérdésed, hanem arra hogy a párodnak a barkács holmik nem lesznek jók ha komolyan szeretne dolgozni a szakterületén.

sajnos jelenleg az épületgépészet iszonyat drága mulatság, felszereltség ügyileg meg pláne.

nem véletlenül dolgoznak drágán, hisz a kézi szerszámok árát elő kell teremteni, és mivel folyamatosan fejlődik a technológia, követni kell trendet mert ha nem követed akkor nem tudsz munkát vállalni, és az új szerszámokhoz pedig rengeteg pénz kell..

egy ilyen vállalkozás beindítása csak a szerszámokban legalább 1-1,5 millió, és akkor még keveset mondtam.

gagyi holmikat meg azért nem érdemes venni, mert azzal dolgozni nem lehet, hanem csak barkácsolgatni.

2015. nov. 7. 11:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:

Mindhárom válaszolóval nagyon egyet értek .

A jó szerszámok "arany" áron vannak .

2015. nov. 7. 16:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
81%
Szerintem ilyesmiket ne vegyél, mert úgysem értesz hozzá. Ha tényleg ezen a területen akar dolgozni, akkor minőségi szerszámok kellenek, nem holmi tévéshop cuccok.
2015. nov. 7. 19:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
100%
Vehetsz neki munkavédelmi szemüveget, drótkefét, munkavédelmi kesztyűt, stb. Ezek pár száz Ft-os tételek, de soha nincs elég belőlük.
2015. nov. 8. 08:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 A kérdező kommentje:
Az utolsó válaszolónak köszönöm :) A többiek meg tartogassák másnak a kioktatást. Leírtam az elején is, hogy felfogtam, hogy drága holmikról beszélünk. Úgy látszik, csak egy embernek sikerült felfognia a helyzetet, és használható ötlettel szolgálni számomra.
2015. nov. 8. 09:47
 9/13 anonim ***** válasza:
60%

Ritka egy állatfaj vagy azért hallod...leírták normálisan hogy mi merre hány méter, erre te egyből személyes sértésnek vetted.

Én sajnálom azokat akik vették a fáradtságot és írtak neked.

Arroganciában és arcban nem szenvedsz hiányt az biztos.

2015. nov. 8. 11:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 A kérdező kommentje:
Utolsó kötekedőnek üzenem, hogy ha arra gerjed, hogy másoknak beszólogasson, akkor ez nem a megfelelő hely rá.
2015. nov. 8. 20:23
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!