Kezdőoldal » Otthon » Egyéb kérdések » Mit tegyünk a medence alá?

Mit tegyünk a medence alá?

Figyelt kérdés
Van egy Intex easy set medencénk és régen padlószőnyeget tettünk alá, csak azt már rég kidobtuk. Nem jut eszembe semmi, hogy mit tehetnénk alá. Füves részre kerülne, de nem szeretném ha valami mégis kiszúrná. Van valami ötletetek?
2017. júl. 4. 11:36
 1/4 anonim ***** válasza:

Én lomtalanításkor "begyűjtöttem" annyi linóleumot,amennyi kell alá.

A padlószőnyeg bebüdösödhet...

2017. júl. 4. 11:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%
Van kifejezetten medence alátét is....
2017. júl. 4. 13:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
nem tettünk alá semmit...második évbe szépen átszúrta egy kis fa darabocska. Kivágtam a medence alját és azt terítettem le a következő medence alá :) de van alátét ha használt linóleum darabokat nem tudsz szerezni
2017. júl. 4. 14:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Mi geotextíliát használunk. (Nem a hálósat.)

Ezzel akár halastavat is lehet bélelni; kavics, kőzúzalék alá is használják.

Nagyon olcsó, könnyen szabható, tetszés szerinti rétegben használhatjuk. Sokkal könnyebb bánni vele, mint a linóleummal, nem vetemedik, púposodik.

Kertészeti-, mezőgazdasági-, agro-, gazda boltokban kapható; barkácsáruházak kertészeti osztályán is.

2017. júl. 5. 09:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!