Kezdőoldal » Otthon » Egyéb kérdések » Nyers húst dobtam a kukába,...

Nyers húst dobtam a kukába, tele lett kukacokkal, lesz belőle baj?

Figyelt kérdés
Panellakásban lakom és a napokban levittem a szemetet amiben nyers hús is volt (romlott). Ma vittem le megint a szemetet és pont az a kuka amelyikbe dobtam a húst is, tele van undorító fehér/sárga kukacokkal,a kuka tetején is másztak... A kuka ki lett ürítve de mondom ezek a kukacok teljesen ellepték. Van kamerába ebben a részlegben vagyis tudhatják hogy én dobtam bele. Lehet ebből baj? Feljelentés vagy akármi?
2017. júl. 14. 21:00
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
Nem lesz feljelentés, de mondjuk, én a helyedben nem várnám meg, hogy a lakásokat is ellepjék, hanem szólnék a közös képviselőnek, hogy ki kéne mosni, klórmeszelni a kukát. Nem a dolog megúszása a cél, hanem a megoldása. Felnőttek vagyunk, nem?
2017. júl. 14. 21:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
64%

Légykukacok!

Ha nem nyers húst dobtál volna bele, hanem egy lejárt virslit, vagy egy darab sajtot, ugyanúgy ellepték volna a kukacok.

Egyébként, ha veszel egy csirkét, leszeded róla a bőrt, vagy kicsontozol egy mellett, akkor azt hova kellene tenni?

Nyilván a kukába, mert a vécén nem húzhatod le, különösen a csontokat nem.

A kuka erre való!

Egyébként a kukák kitisztítása, - legalábbis a Lakatos lakótelepen - a kukások dolga. Láttam, amikor a barátnőmnél jártam, hogy egyik autó viszi a szemetet, a másik áll be és mossák a kukákat. Én falun élek, nálunk mindenki a saját kukáját mossa, de lehet, hogy nálatok a lakótelepen is a kukások dolga lenne, ... vagy ki tudja, de a közös képviselőnek mindenképp szóljál.

2017. júl. 14. 21:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
45%
Jól lezárt zacskóba kell tenni a büdösődő szemetet, kettes!
2017. júl. 14. 21:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

#3

Köszönöm, hogy ezt elmesélted, mert magamtól soha nem gondoltam volna!

Hálából én is elmesélem neked, hogy a döglégy szagra megy és hacsak nem páncélba csomagolod a szottyadt cuccot, bizony-bizony átfúrja és beköpi, ha éppen arra jár.

Ezért szoktam én mindent lefagyasztani, ami már nem kell (nejlon zacskóban!) és aznap reggel dobom ki, amikor a kukás jön. Nálunk ugyanis hetente egyszer viszik el a szemetet és amíg nem így csináltam, előfordult, hogy nekem is kukacos lett a kukám, akárhogy csomagolgattam a cuccot.

2017. júl. 14. 21:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Én a nyershúst ,bőrt , kaja maradékot külön bezacskózom és úgy dobom ki a kukába .Nem fog levetereszteni és kukacoksem szabadulnak ki ,bár én mindig hamar ledobom, nincs annyit a házban hogy kukacos legyen.
2017. júl. 15. 07:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
A vastag fekete nagy kukás zsákban vagy 4 rétegben be lehet gyömöszölni, azt ugyan nem szagolja ki a légy. Nekem se jöttek soha a kukámra eddig.
2017. júl. 16. 12:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!