Kezdőoldal » Otthon » Egyéb kérdések » Milyen babzsákot érdemes...

Milyen babzsákot érdemes venni otthonra?

Figyelt kérdés
Arra gondoltam, hogy legyen nagy, hogy minél több formába lehessen tenni. Ez nem tudom értelmes e. Az is jó lenne, ha konkrét típusokat tudtok ajánlani, amivel van tapasztalatotok.

2017. júl. 27. 20:00
 1/2 anonim ***** válasza:
66%
Nálunk a gyerekeknek volt. Ára ellenère otthon csinàlni olcsóbb. Elejèn jó, aztán a hungarocellbogyó töltelèk összelapul, aztán morzsalèkos lesz.
2017. júl. 27. 21:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Nem biztos, hogy a mérete miatt​ több formában tudod használni, ez erősen függ a huzat eredeti formájától. A töltelék valóban zsugorodik, ezért egy bizonyos idő után tölteni kell rá, ezt a jobb helyeken elmondják vásárláskor, de láttam már utántöltőt pl. a Kikában is. Nézz körül itt: [link] nekem alapvetően bevált.
2017. júl. 30. 10:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!