Kezdőoldal » Otthon » Egyéb kérdések » Beleesett a laminált padló...

Beleesett a laminált padló alá a gyűrűm hogy szedjem ki?

Figyelt kérdés
Kérlek segìtsetek!! A laminált padlóba van egy közepes rész a radiátor alatt, oda esett a gyűrűm. Sajnos pont akkora az a rés hogy kipiszkálni nem tudom sőt még belelátni sem a radiátor miatt. Próbáltam a telefonommal vakus kamerával belenézni de esélytelen a csövek miatt :(
2017. júl. 29. 15:02
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:

Fűtésvíz elzár, radiátor le, gyűrű ki.

Csak óvatosan, nehogy még beljebb told és le kelljen bontani a házat!:)

2017. júl. 29. 15:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 anonim ***** válasza:
*jav.: toldd :)
2017. júl. 29. 15:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 A kérdező kommentje:
Az a baj, hogy nem segìtene a radiátor levétel. A rés alatt egy pici "gödör" van, ami a padló alatt van :/ kis helyiség, nem lehetne megkezdeni a parkettát? Nem kis munka lenne ha felszedném az egész szobában a parkettát hiába pici a szoba :( próbáltam feszegetni, lecsavaroztam a szegélyléceket, de annyira szorosan van összerakva, hogy az egész mozog
2017. júl. 29. 15:20
 4/18 anonim ***** válasza:
0%
Próbáld meg egy erős mágnessel!
2017. júl. 29. 15:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 anonim ***** válasza:
100%
... de az aranyra nem jó!:(
2017. júl. 29. 15:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 anonim ***** válasza:
60%

Csak az marad, hogy kivágsz egy kis kockát a padlóból, kiveszed és utána megpróbálod a kockát valahogy visszavarázsolni, esetleg ragasztóval.

Ha a radiátor alatt van, akkor nincs szem előtt és nincs kitéve terhelésnek.

Más megoldás nem igen létezik!

2017. júl. 29. 15:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 A kérdező kommentje:

Ezüst a gyűrű

És mivel tudnám azt kivágni? Szikével próbaltam de túl vastag a parketta

2017. júl. 29. 15:32
 8/18 anonim ***** válasza:

Kérj valakitől kölcsön egy dekopírfűrészt (minden ezermesternek van!), verj egy olyan vastag szöget a padlóba, mint a fűrész szára, húzd ki, a lyukba dugd be a fűrészlapot és hajrá!


[link]

2017. júl. 29. 15:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 TappancsMancs ***** válasza:
100%
Van ilyen kiszedésekre megoldás. Kell valami hajlítható de erős drót, kérdés persze a lyuk helyzete, esetleg dobj képet. Mivel beljebb tolni kínos lenne. Második hogy kell hozzá kétoldalas ragasztószalag amit rátekersz a drót T vagy L alakban meghajtott végére. Ez erősen ragad és kisebb dolgokat jól megfog, de azért finoman kell bánni vele. Ha a lyukhoz húztad csipesszel vagy másik ilyen dróttal "kiragacsolod" onnan.
2017. júl. 29. 16:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 TappancsMancs ***** válasza:
És hozzátenném :D ezért radiátort levenni? Az igen költséges lenne és a lamináltat kivágni is.
2017. júl. 29. 16:23
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!