Kezdőoldal » Otthon » Egyéb kérdések » Beleesett a laminált padló...

Beleesett a laminált padló alá a gyűrűm hogy szedjem ki?

Figyelt kérdés
Kérlek segìtsetek!! A laminált padlóba van egy közepes rész a radiátor alatt, oda esett a gyűrűm. Sajnos pont akkora az a rés hogy kipiszkálni nem tudom sőt még belelátni sem a radiátor miatt. Próbáltam a telefonommal vakus kamerával belenézni de esélytelen a csövek miatt :(
2017. júl. 29. 15:02
1 2
 11/18 A kérdező kommentje:

A ragasztós remek ötlet lenne..de sajnos nem látom hol van :(

Kivágnám én a laminált padlót, ha lenne mivel

Inkább kivágom minthogy felszedjem az egészet

2017. júl. 29. 16:33
 12/18 anonim ***** válasza:

10-es miről beszélsz? Mi költséges?

Egy radiátor lekapni 5 perc.

Minden festéskor jobb helyeken megcsinálják.

Csak nem szabad elfelejtkezni egy lavórról, vagy vödörről, amibe a maradék lét kiöntik.


Nyilván valamiért fontos neki az a gyűrű...

2017. júl. 29. 18:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/18 TappancsMancs ***** válasza:

Nem kell látnod hol van. A drót legyen elég hosszú, elsőre mondjuk 3 cm ami bemegy alá. Ott lassan forgasd körbe és érezd, hallasd is. Ha elérte finoman húzd kifelé. Ha meglátod akkor állj és a másikkal kiszedés, kiemelés. De ha a lyukról mondasz méretet vagy kép az segít így neten keresztül.


obi

LUX kétoldalas ragasztószalag, 5 m x 50 mm - 500 Ft

[link]

2017. júl. 29. 18:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/18 TappancsMancs ***** válasza:
66%
Egyedülálló nőnek szerelőt kellhet hívni az meg költséges. Amúgy indokolatlanul fölösleges ezért levenni még ha valaki sokszor csinálta is. Sokkal előrébb úgy sem lesz vele mert a cső tőből nem vehető ki és a padlón marad a csonkja. Szóval a lyuk akkor sem lesz teljesen szabad.
2017. júl. 29. 18:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/18 A kérdező kommentje:

Az eljegyzési gyűrűm volt :/

Végül felszedtem a parkettát :D de nem volt ott. Páromnak este meséltem, kissé kitért a hitéből a parketta miatt. Persze mire hazaért már visszaraktam (nagynehezen)

Ma megtaláltam a zoknitartóba :D igen igen... Most lehet mondani, hogy nőőők :D

Köszi mindenkinek a segìtséget

23L

2017. júl. 30. 15:38
 16/18 anonim ***** válasza:
Egyem a szívedet! :D :D :D
2017. júl. 30. 15:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/18 anonim ***** válasza:
100%

Én azért így utólag betömném azt a lukat valamivel, hogy a jövőben még véletlenül se legyen esélye elnyelni bármi apró tárgyat, ha ilyen megközelíthetetlen helyen van.


Amúgy miből gondoltad hogy oda esett be, ha a zoknitartóban találtad meg végül? :)

2017. júl. 30. 16:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/18 A kérdező kommentje:

Ohh betömtem :)

Mert koppanást hallottam, először minden egyes ruhát kiráztam, zsebeket átnéztem, felporszivóztam, szétvágtam a porzsákot azt is átguberáltam, a polcokat tetőtől talpig átnéztem, még a küszöböt is felszedtem. Amikor eltoltam a polcot akkor bukkantam rá a résre és én 98%-ban biztos voltam, hogy ott van.. :D

2017. júl. 30. 16:36
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!