Kezdőoldal » Otthon » Egyéb kérdések » Mi a véleményed az alábbi...

Mi a véleményed az alábbi képen látható tapéta kombinációról? Szerinted "jól néz ki" egy ilyen szoba?

Figyelt kérdés

Kérlek Őszintén válaszolj!!

Mi a véleményed a fényképen látható tapéta kombinációról? Szerinted "jól néz ki" egy ilyen szoba?

Valóban irigylésre méltó ez a tapéta kombináció?

Szerinem inkább csúnya! Szerinted?


[link]



2017. júl. 31. 01:09
1 2 3
 11/22 anonim válasza:
Ízléstelen! Egymás mellé nem kellene tenni két ennyire erőteljesen (ráadásul teljesen eltérő stílusú) mintás tapétát.
2017. júl. 31. 01:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/22 anonim ***** válasza:
Ez igy túl sok. Nem tetszik.
2017. júl. 31. 06:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/22 anonim válasza:
Szia! Borzalmas. Ha az enyém lenne cserélném, amilyen gyorsan csak lehet... Bocsi
2017. júl. 31. 06:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/22 anonim ***** válasza:
Hogyan kapcsolódik ez a csaladi kapcsolatok temakorhoz?
2017. júl. 31. 06:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/22 anonim ***** válasza:
Ez számomra nagyon prolisan néz ki. Egyáltalán nem ízléses. Azt meg végképp nem értem, hogy ezen mi az irigylésre méltó? Mármint úgy értem, hogy tegyük fel ez tetszene nekem, akkor minek kezdenék el irigykedni? Ha annyira tetszene, akkor megvalósítanám magamnak. Nem egy elérhetetlen cél vagy valami ilyesmi, hogy az irigylésen kívül mást ne lehetne tenni.
2017. júl. 31. 06:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/22 anonim ***** válasza:
Ha más színben lenne esetleg jó lenne, de fekete?
2017. júl. 31. 07:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/22 anonim ***** válasza:

A kettő nem illik össze.

Egyet kellett volna választani közülük, és azzal kitapétázni 1 falat, a többi falat meg egyszínűre lefesteni.

2017. júl. 31. 07:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/22 anonim ***** válasza:
Nem néz ki jól. Nagyon hangsúlyos mindkét tapéta, stílusban pedig teljesen elütnek. Ha valaki kiváló ízléssel rendelkezik, persze biztosan találna olyan variációt, ahol akár még működne is, de akitől a képen látható kombináció származik, nem igazán rendelkezik ízléssel. Semmiképpen sem irigylem.
2017. júl. 31. 07:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/22 anonim ***** válasza:
Olyan, mintha a maradék fekete tapétákat feldobálták volna a falra, minden mindegy alapon...
2017. júl. 31. 07:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/22 anonim ***** válasza:
Így nagyon nem szép.. de nekem úgy simán tetszene,hogy vagy az egyik vagy a másik 1 oldalon lévő falon, természetesen a körös rendesen felrakva...abszolút nem igényel szaktudást felrakni rendesen,csak egy kis észt és máris nem lesz elcseszett az egész pár centik miatt.
2017. júl. 31. 10:07
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!