Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Több, mint 10 éve élek valakiv...

Több, mint 10 éve élek valakivel (élettárs, nem férj). Volt egy exe, akit nem lehetett levakarni, pedig már férjhez ment. A kérdés kifejése alább látható, mert ide nem engedi kiírni, mondván, hogy túl hosszú. Normális az ilyen életvitel?

Figyelt kérdés

Állítólag barátok voltak, mármint a párom meg az exe. De mindig engem fúrt. Nyíltan és a hátam mögött is. Most pedig meghalt. Ezért meg engem hibáztat a párom. Tűrjek még?

Az ex férje a halála után szinte azonnal megnősült, hatalmas esküvőt csapott. Az ex engem gyanúsítgatott haláláig, hogy viszonyom van a férjével. De ezt én csak azután tudtam meg, hogy meghalt. Rákos volt amúgy.

Normális dolog, ha valaki (mint a párom) ennyire nem bír szabadulni az exétől?

Ti maradnátok egy ilyen emberrel?



2017. ápr. 7. 11:49
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
100%
Akkor összegezve a párod exe meghalt a párod meg most azt hiszi hogy viszonyod van a meghalt ex volt férjével? Nem lehet hogy magát látja ebben a helyzetben és viszonya volt az exével? Legalábbis én egyből erre gondoltam.
2017. ápr. 7. 11:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
98%
Nem tudom követni, hogy ki kinek az exe, de aki engem hibáztat egy rákban meghalt ember haláláért, holott ahhoz semmi közöm, akkor lelépnék, vagy őt rúgnám ki.
2017. ápr. 7. 11:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
98%
Kirúgnám, sőt már akkor léptem volna le, mikor nem küldte el az exet, aki teged furt
2017. ápr. 7. 11:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
88%
Te csak pótlék vagy, ha ennél többre tartod magad, ne legyél vele.
2017. ápr. 7. 12:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
97%

2-essel tökéletesen egyetértek!


Amúgy én eleve nem tartom szerencsésnek, ha az exszel baráti kapcsolat marad fenn. Mert az nem barátság! Tehát én emiatt bele se kezdtem volna ebbe a párkapcsolatba.

2017. ápr. 7. 12:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
85%
Mintha valami óvodai kavarós sztorit olvasnék. Felnőtt embereknél ez gáz.
2017. ápr. 7. 12:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
95%

Kifejtenéd kérlek, hogy mégis hogyan van közöd egy rákos ember halálához? Mit mond a párod, hogy hogyan vagy te ebben hibás?

Egyébként akár meghalt az ex, akár élne maximum egy évig maradtam volna olyan kapcsolatban ahol az ex elsőbbséget élvez, meg engem fúr. Esetleg talán, ha valami elmondhatatlanul jó pasi lenne a párom, a világon a legjobb parti, akkor is maximum két évet húztam volna le ilyen kapcsolatban.

Amúgy pedig most, ahogy egy ember haláláért felelőssé tett, ki kéne rúgnod a francba és normális életet élned.

2017. ápr. 7. 12:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
96%

Az ex klinikai eset volt, és képtelen volt kiszállni a párod életéből.

A párod szintén képtelen volt lezárni vele, most meg úgy dolgozza fel a halálát, hogy felelőst keres, és ezt meg is találta a te személyedben. Rossz hírem van: az exed és a párod nemcsak barátok voltak. Lehet, hogy nem volt köztük fizikailag semmi, de ez jóval több volt, mint barátság, és ez egészségtelen, ahogy az is, hogy egy rákos ember haláláért most te vagy a hibás, mikor ő tudhatja a legjobban, hogy te ártatlan vagy, és nem feküdtél össze az ex férjével sem. Ezt az embert még az elején elhagytam volna, de a mostani is egy remek pillanat. Ez az ember nem százas.

2017. ápr. 7. 12:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
94%

Én nem maradnék egy ilyen emberrel.


(A jelenlegi párom exét örökbefogadta a párom anyja, mert amikor összejött a párommal, kidobták otthonról. (16 volt a lány, 18 a párom) A csajszi azóta is a párom anyjával él, én egyszer voltam ott, összevesztem a lánnyal, azóta se engem, se a párom nem látnak szívesen.Nagyon viharos kapcsolatuk volt a leányzóval,nehezen váltak el egymástól, pedig "csak" 1.5 évig jártak. Tartották a kapcsolatot,hitegették egymást,hogy egyszer még együtt lesznek. Akkor is beszélgettek, mikor mi már fél éve együtt voltunk. Akkor kivágtam a hisztit, hogy akkor válasszon,tovább tudott e lépni, vagy még a csajjal akar lenni. Engem választott,a kapcsolatunk kiegyensúlyozottabb nem is lehetne.)


Ha nem tudott továbblépni,akkor csak bele menekült a kapcsolatba veled, hogy elfelejtese az exet, de úgy tűnik, hogy nem sikerült neki.. Beszéld meg vele, hogy mi a helyzet, miért téged hibáztat egy olyan dolog miatt, amiről nem tehetsz, és ha nem javul a dolog, sajnos lapát

2017. ápr. 7. 12:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
96%

A férjed akart ezzel a lánnyal szerelmi kapcsolatot, de nem mert. Ezért csak barátok voltak.

Ez a vágya kiéletlen maradt, és most dühös emiatt, ezt rávetíti másokra. Pedig csak magára haragudhat, ha valakinek, hát egy szerelmi kapcsolatot visszautasító szerelmesnek aztán igazán lehet köze a szerelme megbetegedéséhez.

2017. ápr. 7. 12:46
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!